Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Accent El Niño

    Przez MokryxD, 25.06.2013


    Pewnie wezmę te, które będą tańsze lub będą miały najlepszy stosunek ceny do masy.

  2. w: Accent El Niño

    Przez shortee, 25.06.2013


    Zyrcony bierz 107 :) Poważnie, świetne koła. Ja swoje katuje, dosłownie katuję i są niezawodne.

  3. w: Kross Level A8

    Przez sodrowaz, 25.06.2013


    błotniki pasują do tego roweru jak do nastolatka wąsy :yucky:

  4. w: Mirtex

    Przez Must, 25.06.2013


    Wiesz czemu nie robi się zdjęć pod słońce ?

  5. w: Czerwony

    Przez zaqos, 25.06.2013


    Tak tak, już dawno poprawione. Metoda na największe zębatki słabo się sprawiła ;)

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...