Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Zjednoczone Zakłady Rowerowe

    Przez KrzysztofK, 29.06.2013


    Renowacja super.... fajna maszyna :-)

  2. w: Custom HOT ROD

    Przez lago, 29.06.2013


    Jedno słowo: czad ! :D

  3. w: Custom HOT ROD

    Przez Tomash, 29.06.2013


    Gdzie można dostać takie czadowe zatyczki do kierownicy?! Do górala bym sobie wstawił :D

  4. w: Custom HOT ROD

    Przez bukakewarior, 29.06.2013


    Świetnie wyszło. Piękne siodełko. Odnośnie przedniego hebla- można jeszce gdzieś dostać do niego okadziny (pytanie retoryczne)? :D

    Więcej takich maszyn na forum!

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...