Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: KROSS Level A2

    Przez repak59, 04.07.2013


    Fajny rowerek, pełne wyposażenie zawsze na "+" :) też zastanawiam się nad zakupem tego sprzętu, mógłbyś mi napisać na PW lub w komentarzach jakie zauważyłeś jego wady a jakie zalety? :))

  2. w: Kross Level A4

    Przez repak59, 04.07.2013


    dzieki, dzięki rower już sprzedałem :) po wakacjach kupuję nowego Levela A2 lub A3 jeszcze dokładnie nw :)

  3. w: Kross Hexagon X6 (sprzedany)

    Przez MsRIFU, 03.07.2013


    Hamulcami jestem troche zawiedziony, linki chodzą dosyć ciężko, siła hamowania spadła.. Wszystko musze poddać serwisowi. Jutro dodam bardziej aktualne fotki bo doszło kilka nowych części :)

  4. w: Kross Hexagon X6 (sprzedany)

    Przez Aitar, 03.07.2013


    Ładny rower ;)

    Jak sie mają hamulce ?

  5. w: KROSS Level A2

    Przez Aitar, 03.07.2013


    właśnie zrobilem kilka fotek ale wyszła BARDZO słaba jakość w nocy ;/ jak chcesz to moge dodać

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...