Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Custom HOT ROD

    Przez kazafaza, 28.06.2013


    ...ooo stary, pełen odjazd - gratulki za custom i ode mnie piona! Ja bym pomyślał o lśniąco czerwonych mufkach na ramie, może szyna siodła? Miłego bujania się ;)

  2. w: Zjednoczone Zakłady Rowerowe

    Przez bukakewarior, 28.06.2013


    Fajna maszynka. Pozdro!

  3. w: Zjednoczone Zakłady Rowerowe

    Przez lago, 28.06.2013


    swietny :)

  4. w: Zjednoczone Zakłady Rowerowe

    Przez dovectra, 28.06.2013


    super

  5. w: Mbike Shottas HT06 29"

    Przez ernesto, 28.06.2013


    Moze umnie moze bedzie podobnie na przyszly rok tez cos lepszego se sprawie . Z obreczami sie zgodze ze waskie jak na 29 er . Pozdrawiam

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...