Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Kross A7 składak

    Przez mfsn, 23.06.2013


    Jeśli zmieniałbym ramę, to wtedy już na carbon.

    Jedyny problem w tym, że jakoś carbonowe nie bardzo mi się podobają wizualnie.

  2. w: Kross A7 składak

    Przez Dudi353, 23.06.2013


    a jaką ramkę planujesz? Nadal alu czy uderzasz w carbon?

  3. w: Unibike Evolution

    Przez sodrowaz, 23.06.2013


    rower do sklepu po bułki..

  4. w: Kross A5

    Przez sodrowaz, 23.06.2013


    cały jest zaszpecony :yucky: - wygląda jak choinka na święta, lepiej byś kupił jakiś porządniejszy amor zamiast tego wszystkiego badziewia ...

  5. w: Specialized Rockhopper 29, custom =))

    Przez lago, 23.06.2013


    Kilka nowych fotek.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...