Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: (nieaktualny) Giant XTC 3

    Przez Cox, 17.06.2013


    ładna rama. malowanie giantów mi się zawsze podobało

  2. w: transrower kands kands maestro

    Przez ZbyszekZmysichKiszek, 16.06.2013


    sie nadal nie naumialem dobrej jakosci zdjec na tym forum umieszczec...

  3. w: Unibike Fusion 29er

    Przez adrionn, 16.06.2013


    Fajny, jakie wżenia z jazdy ?

  4. w: transrower kands kands maestro

    Przez ernesto, 16.06.2013


    Gdzie fota dodaj fote

  5. w: Czerwony

    Przez damperHD, 16.06.2013


    :yucky: e tam, będą dobrze trzymac śrubki :icon_lol:
IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...