Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Brodie Nemesis

    Przez damperHD, 16.06.2013


    Rower jest fajny, ale nie przesadzajmy że Epicon- który jest oczywiscie dobry amor - nadaje się do FR/DH.. :wallbash: .. Co najwyżej do lekkigo AM. :036:

  2. w: Romet Wagant

    Przez bukakewarior, 16.06.2013


    W przyszłości nie wykluczam węższych opon, a pedały z przyzwyczajenia takie, nie inne. Dzięki. Pozdr!

  3. w: Brodie Nemesis

    Przez Piszaman, 15.06.2013


    Kiera trochę... nie za wąska?

  4. w: Romet Wagant

    Przez bartnik, 15.06.2013


    ja bym tu cieńsze kiszki i delikatniejsze pedały widział. Tak wygląda jak przerośnięty BMX. Dlatego 4ka

  5. w: Canyon Yellowstone AL 6.9

    Przez pietrushkin, 15.06.2013


    rozmiar L, wrost 185 cm

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...