Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: centurion accordo gt

    Przez rambolbambol, 30.01.2018


    Zamieść fotkę pełnowymiarową swojego Accordo z baranem, bo taka miniaturka to abominacja tak pięknego roweru.

  2. w: Alpinestars AL400 - sprzedany :(

    Przez Dezent, 30.01.2018


    Mogę wiedzieć po co Ci to ?

  3. w: Alpinestars AL400 - sprzedany :(

    Przez Dezent, 30.01.2018


    48 minut temu, dovectra napisał:

    piknie, rozumiem , iz na retroMTB tez się udzielasz?

    pozdro

    Oczywiście, od ośmiu lat :)

  4. w: Alpinestars AL400 - sprzedany :(

    Przez dovectra, 30.01.2018


    piknie, rozumiem , iz na retroMTB tez się udzielasz?

    pozdro

  5. w: Alpinestars AL400 - sprzedany :(

    Przez fraczi, 29.01.2018


    widzę, że na STX RC :o cudo :D

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...