Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: ON-ONE Inbred 29er

    Przez michuuu, 04.02.2018


    Waga rewelacyjna.:D

  2. w: Trek Superfly 6,2015r.

    Przez next, 02.02.2018


    Dzięki Kemusi.

  3. w: Dartmoor Primal

    Przez teraw, 01.02.2018


    Nie ważyłem jeszcze. Czerwień jest właśnie taka wyrazista.

  4. w: Alpinestars AL400 - sprzedany :(

    Przez Dezent, 31.01.2018


    To składak.  Rama z 94 roku jest.

  5. w: Alpinestars AL400 - sprzedany :(

    Przez Dezent, 30.01.2018


    Rozumiem Cię doskonale.  Zerknij na http://forum.retromtb.pl

    Poniżej link o rowerze na FB:

    https://www.facebook.com/alpinestarsMTBretro/

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...