Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Alpinestars AL400 - sprzedany :(

    Przez Dezent, 29.01.2018


    Właśnie go zważyłem. 10,7 kg wyszło :angry2:

  2. w: Giant Anthem 27.5 2

    Przez fraczi, 29.01.2018


    zastanawiałeś się kiedyś jak to jest mieć rower ani do xc ani do enduro? :D

  3. w: Kona Sutra LTD

    Przez lederfox34, 29.01.2018


    kapitalny rower, kolor też niczego sobie

  4. w: Alpinestars AL400 - sprzedany :(

    Przez SoloTM, 29.01.2018


    Jeśli przyjadę z wagą i wyjdzie ponad 10 kg, będę mógł go zabrać za 1 browara? ;P

    ładny

  5. w: Strzała

    Przez MD11, 29.01.2018


    W jaki sposób pomalowałeś ramę i widelec na czarno?

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...