Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Kross Level R7 2017

    Przez No_namE123, 05.10.2018


    Stery są taperowane, na łożyskach maszynowych. Amortyzator jest świetny, przynajmniej takie mam pierwsze wrażenia po przesiadce ze sprężyny. Na pewno napiszę tu coś więcej o nim... jak tylko odzyskam go z serwisu który nadal go nie naprawił....

  2. w: Trek Stache 9

    Przez Waza, 03.10.2018


    W imieniu Staszka dziękuję za słowa uznania :icon_wink: Manitou chodzi naprawdę świetnie, chociaż muszę przyznać że dosyć długo nie umiałem go ustawić pod siebie, swoją wagę, styl jazdy, teren i moje preferencje. Ale to pewnie dlatego że to mój pierwszy wideł o takich możliwościach ustawienia i na początku za dużo zmieniałem jednocześnie.

  3. w: Centurion Accordo GT "Tange Orange" (sprzedany)

    Przez dovectra, 03.10.2018


    Cześć

    Składam coś podobnego żonce.

     Jak się sprawuje piasta tylna  i hample?

    Co sądzisz o mini v- kach?

    Ja mam w swoim centurionie stx canti, dają radę, ale się zastanawiam nad większą silą i mniej upierdliwą regulacją.

    pozdrao

     

  4. w: Genesis Croix de Fer [retired]

    Przez wulisu, 03.10.2018


    Śliczny ten rowerek. 

  5. w: Kross Level R7 2017

    Przez Borsuczy, 01.10.2018


    Levele niby takie pro sportowe, a hexagony niby rekreacyjne i nie nadające się w teren, a ja widzę że geometria jest podobna jak w moim hexagonie R6. Fajny rower. Jakie on tam ma stery? Jeśli takie same jak w Hexagonie, czyli kulkowe to od razu je wywal/ sprzedaj i zamontuj coś porządnego. Amorek Tobie pasuje? JA bym go sprzedał od razu póki nowy i wstawił coś lepszego. No i jak chcesz jeździć szybko, używać go i pocić się na nim jak świnia to obniż mostek. Wbrew pozorom pozycja jak na kiblu wcale nie jest wygodniejsza, tylko plecy się psują

    Pomyłka co do amorka, myślałem że to jakaś prosta sprężyna tam siedzi, poszukałem i okazało się że jednak to fajny widelec.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...