Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Jamis Renegade Escapade

    Przez dovectra, 09.10.2018


    wow , jak jeździ?

  2. w: Lepiszcze Primal 2018 Custom

    Przez wankus, 09.10.2018


    co to za patent zeby zalozyc kolo do ramy boost? mozesz zapodac linkiem do tych adapterow? dzieki

  3. w: Kona Blast

    Przez michalr75, 09.10.2018


    Tak, kupilem u Chinczyka oslony, przede wszystkim zakladam jak transportuje rower na dachu, chronia przed dostawaniem sie deszczowki podczas transportu. Ostatnio nawet w nich jezdze, ograniczaja dostawanie sie syfu, ale nie sa w 100% odporne - syf sie zbiera, ale nie tak duzo jak bez oslon. No i po zmianie kiery na prosta jest zupelnie inna jazda, zwlaszcza pod gorke - jestem bardzo zadowolony z tej inwestycji :)

     

    Co do oslon to sa jeszcze podobne na stery, na Ali nie potrafie znalezc ale na Alledrogo widzialem, nawet nie takie drogie.

  4. w: DARTMOOR Primal 29"

    Przez Tony96, 08.10.2018


    Ile wyszło złożenie takiego roweru? 

  5. w: Kona Blast

    Przez KrissDeValnor, 06.10.2018


    Masz jakieś osłony na goleniach, dobrze widzę ?

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...