Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Kona Blast

    Przez michalr75, 01.10.2018


    Swieże foty zapodałem.

  2. w: Trek Stache 9

    Przez filipog44, 01.10.2018


    Przepiękna maszyna, robi niesamowite wrażenie :)  Jak oceniasz pracę tego Manitou? 

  3. w: Trek Madone 9.0

    Przez Jurcyk, 28.09.2018


    Widać parcie na asfalt :)

  4. w: Kross Level R7 2017

    Przez michalr75, 27.09.2018


    No maszyna fajna, szkoda tylko ze maja wpadki jakosciowe. Nie przystoi firmie w ktorej zespole jezdza mistrzynie swiata i medalistki olimpijskie.

  5. w: Centurion Cross Line 50

    Przez ninjabike, 25.09.2018


     

     

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...