Skocz do zawartości

Koła rowerowe

Opony, dętki, obręcze, opaski, szprychy, nyple, piasty, sposoby zaplatania, itp...


14 438 tematów w tym forum

  1. [Opona]Czy bedzie pasować

    • 1 odpowiedź
    • 1,1tys. wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 3,3tys. wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 2,8tys. wyświetleń
  2. [piast] dobra to jest piasta ?NS

    • 5 odpowiedzi
    • 1,9tys. wyświetleń
  3. [opony] Pomoc w doborze opon

    • 5 odpowiedzi
    • 1,7tys. wyświetleń
  4. [opony]slicki do gorala-jakie?

    • 24 odpowiedzi
    • 4,1tys. wyświetleń
  5. [Obręcz-Piasta]

    • 3 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  6. [opony] Schwalbe Racing Ralph

    • 2 odpowiedzi
    • 1,9tys. wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 2,7tys. wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2,7tys. wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 22,4tys. wyświetleń
  7. [Opona] Tania na maratony górskie

    • 1 odpowiedź
    • 1,4tys. wyświetleń
  8. [Opona]Szukam

    • 6 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 3,8tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 7,8tys. wyświetleń
  9. [obręcz] Sun Rims Single Track

    • 22 odpowiedzi
    • 4,4tys. wyświetleń
  10. [opony] Schwalbe Smart Sam

    • 8 odpowiedzi
    • 3,4tys. wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2,1tys. wyświetleń
  11. [piasty]do 150zł za obie

    • 14 odpowiedzi
    • 2,2tys. wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  12. [piasty]author ACO-H99

    • 11 odpowiedzi
    • 2,1tys. wyświetleń
  13. [obręcze]remerx diablo

    • 16 odpowiedzi
    • 5,8tys. wyświetleń
  14. [dętki]Czy warto inwestować? 1 2

    • 30 odpowiedzi
    • 6,8tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...