Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Do tej pory z forum przeglądałem anonimowo, ale po modernizacji roweru postanowiłem w końcu się zarejestrować.

Na rowerze jeżdżę od ponad 35 lat. Raczej spokojnie, choć i wypady do lasu czy w góry też mi się zdarzają.

Mój sprzęt to Kross Level A8 z 2013 roku aktualnie na Deore XT.

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W końcu dojrzałem do zarejestrowania się na forum. Do tej pory anonimowo regularnie przeglądałem tematy w poszukiwaniu ciekawych informacji rowerowych.

Jestem w trakcie modernizacji (odchudzania :thumbsup: ) mojego Krossa B9 więc przeglądam wszystkie działy. Na razie wymieniłem hamulce i koła (dzięki Wam koła mam od Dawida). W chwili obecnej zbieram fundusze na wymianę napędu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Agnieszka z miasta Łodzi,gdzie dobre koty ponoć mamy ;-).Na rowerze jeżdżę od lat choć troszkę go ostatnio zaniedbałam ale się poprawiam.Jeżdżę głównie w woj.świętokrzyskim i okolicach Łodzi

Sprzęt:Spec stumpjumper i giant reign,oba dziadki ale dają radę

Witam

Agnieszka z miasta Łodzi,gdzie dobre koty ponoć mamy ;-).Na rowerze jeżdżę od lat choć troszkę go ostatnio zaniedbałam ale się poprawiam.Jeżdżę głównie w woj.świętokrzyskim i okolicach Łodzi

Sprzęt:Spec stumpjumper i giant reign,oba dziadki ale dają radę

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz lat 50. Po 18 latach szczęśliwej przygody z Giant GSR700 26" (cóż za solidny sprzęt, teraz już takich nie ma)  w maju br. zmiana na Kross Trans Alp model 2016 28" Zanim się przyzwyczaiłem do większych kół i węższych opon, w wydawałoby się niegroźnej sytuacji. miałem wypadek.  Miałem sporo szczęścia, bo mogło to skończyć się tragicznie. Od tego czasu, nawet do najbliższego sklepu jeżdżę w kasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Paweł, lat 22 z okolic Bydgoszczy. Rower nie jest mi obcy od małego dzieciaka, ale na serio zacząłem jeździć w tym sezonie. Póki co jeżdżę Hexagonem X5, rowerek w sumie miał tylko jedno zadanie, sprawić że polubię mtb i tak właśnie się stało :) Mam już za sobą solidną glebę, która uziemiła mnie na 2 miesiące, ale już wróciłem na 2 kółka i niedawno pękła pierwsza setka :) Następny sezon zamierzam przywitać Canyonem Neuron AL 7.0.

 

Pozdrawiam

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z Będzina , mam 39 lat , od chrztu Jerzy   :)

Od małego jeździłem na rowerze , już w pierwszej klasie szkoły podstawowej miałem kolarzówkę , wszędzie na rowerze , potem przesiadka na dwa kółka napędzane silnikiem , a z racji wykonywanego zawodu ( mechanik samochodowy ) pasja przeszła na cztery , słabsze , mocniejsze , wolnossące V6 , V8 ostatecznie TURBO modzone itp.

Po tegorocznym urlopie, po kilku przejażdżkach na rowerze pożyczonym stwierdziłem że nie jest jeszcze tak źle z kondycją  klamka zapadła - koniec wkładania kasy w cztery kółka , kupuje rower ... no i kupiłem Bitwina 520S i tak sobie od ponad miesiąca jeżdżę .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

Śmigam na UNIBIKE'u Crossfire od maja. Wcześniej (od 2000) miałem GIANT'a GSR 400.

Ponownie załapałem bakcyla rowerowego, z czego się bardzo cieszę (-7kg w miesiąc)! :)

Żałuję tylko, że przed kupnem UNIBIKE'a nie zasięgnąłem info z forum.

Na razie chłonę wiedzę, a jest jej tu sporo - za co wielkie dzięki, wszystkim i każdemu z osobna! :)

 

Pozdr. Łukasz

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...