Skocz do zawartości

[V-break]opinie o hamulcach tekrto


spidero

Rekomendowane odpowiedzi

mialem swego czasu tektro na obu kolach. jakis wyzszy model ale nie wiem jaki bo nigdzie nie moglem znalezc takiego - starszy, chyba cos z '01. katowalem ostro przez 2 lata, nie narzekam. Za te cene co kaza sobie placic za te heble to calkiem przyzwoite. W miare mocne sprezyny, brak luzow. Teraz kumpel na nich smiga i tez jest zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro według niektórych te Tektro słabo hamuja i wogóle, mam takie, bede kupował Avidy SD 5, to az sie bede bał naciskać na klamke, te Tektro mi naprawde dobrze hamuja, ale moze tylko moje sa takie dobre :D

 

Nie tylko Tobie dobrze hamują ,pisałem że sprawdzają się w 100% za cenę 15zł (tyle u mnie kosztują) są najlepsze...nie wierzę w to ,że inne nowe hamulce w tej cenie są lepsze. :P O dziwo regulacja spreżyn nawet ,nawet działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kupie jakies tektro z allegro bo na lepsze kasy niema... I tak beda 5x lepsze od tych co teraz mam. Jezdze na tych ze starym systemem mocowania klockow. Straszne goowno! nie da sie ich dobrze ustawic, a jak po godzinie meczenia sie uda to przy chamowaniu sie znowy rozreguluja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez to zauwazyłem u siebie, kiedys zawsze hamowałem tylko przednim, a juz od dłuższego czasu hamuje tylko tylnim.

ale to lepiej na przód cos sensownego, a tyle wsyztsko chyba bedzie to samo, tylko niektóre beda lepiej pracowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wróce jak bede miał oponki terenowe, teraz mam z tyłu semi slick i za cholere nie idzie jej zedrzec, juz mam ja 2 lata prawie a ona dalej ani troche zdarta, a duzo razy juz hamowałem, jak sie ociepli wróce do przedniego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mam z tyłu semi slick i za cholere nie idzie jej zedrzec, juz mam ja 2 lata prawie a ona dalej ani troche zdarta, a duzo razy juz hamowałem

tanie opony maja to do siebie, ze sa twarde=trwale. predzej peknie bok opony (tak mialem w kednach) niz zedrze sie bieznik. zreszta sorry za ot lekki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie zamontowalem na przod jagwire, a z tylu mam .. hmm.. noname ;) jakos nie placze, z tylu mam prawie ABS (nie chce mi sie regulowac, zreszta jedna srubka do regulacji jest tak wyjechana, ze ciezko ja przekrecic), ale i tak glownie przodu uzywam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja mam jeszcze (teraz będzie Avid 5) jakies Tektro - wyższy model. Wyglądają bardzo fajnie, są lekkie i sztywne. Pamiętajcie - to nie hamuje ramię tylko klocki. Fakt że jak będzie badziewne ramie i bedzie się gięło to diupa ale ja nie mówię o ekstremach.

 

Jestem cięzki i nie narzekam na Tektro. Idą teraz do roweru żony i bedzie zadowolona. W każdym razie będzie musiała być zadowolona.

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdże na tektro przód i tył i nie narzekam na hample zawsze można liczyć

 

Nigdy nie zawiodły

zachowują sie fatalnie po jazdzie w sniegu jak klocki zamarzają ale to normalne..

 

a tak to w deszczu swietnie hamują, w zimie jak jedziemy po suchym przy niskich temp też ok, no to już wlasciwie zalezy od klocków

 

 

to są tak zwane dośc miękkie szczęki

 

ale mi to nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

W starym rowerze mialem Tektro. Model z takimi dziurami w ramionach. Cholernie lekkie i cholernie mocne. Niestey nie moge ich juz nigdzie znalesc. Sprzet dobry na kazda pogode, do regulacji bardzo zadko dokladalem reke. Kosztowaly cos 70-75 zlociszy na oba kola i byly nie do pokonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...