Skocz do zawartości

[społeczność] Bikerzy na codzień


Rekomendowane odpowiedzi

Kończe gimnazjum :] Od 3 lat siedze w grafice 3D i na politechnice w moim miescie mam upatrzony kierunek - grafika i animacje komputerowe :] A poza tym mój tata jest informatykiem i mimo to ze mam dopiero 16 lat umiem posługiwac sie Dosem i tym podobnymi, nawet w pascalu zrobiłem kiedys kilka programów :033:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyksztalcenie - metalurg o specjalizacji przerobka plastyczna metali :)

W zawodzie moze uda mi sie pracowac jak wroce do kraju ... a tymczasem bylem juz kelnerem, kasjerem, fizolem na budowach ( grubo ponad rok - robilem wszystko "od a do z" ale glownie drewniane parkiety ) a teraz pracuje w agencji zajmujacej sie szeroko pojeta , u nas to by mozna nazwac - opieka i pomoca spoleczna :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy sporo wspólnego :-)

Między innymi dzięki mnie People Soft działa jakoś w miarę. Wparcuję w IBM i zajmuję się suportowanie PS (czyli jak coś wam nie działa to ja to naprawiam) :-)

 

EDIT:

 

Kurcze no ale ten świat mały :-)

No to chyba będziecie mieli trochę roboty na weekend bo podobno coś będą mieszać w PS w sobotę :) Dzisiaj przynajmniej dostaliśmy takie wiadomości z poczty korporacyjnej. A co do PS'a to ostatnio straszliwie chodzi - więc moglibyście coś na to poradzić :)

 

Faktycznie, Świat jest bardzo mały :)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, Świat jest bardzo mały :P

 

Nie świat mały, tylko forum duże :) .

W kwestii pytania Staśka: to zależy, czy szukasz pracy stałej, czy jako wolny strzelec; a może zakładasz firmę? Jeśli to pierwsze: wszystko zależy od agencji, do której się podczepisz - ale kasa może być naprawdę niezła, oczywiście pod warunkiem, że jesteś pracowity i naprawdę znasz się na swojej robocie. Jeśli to drugie: tu wszystko zależy od ilości i jakości zleceń :) - ale też może być nieźle, pod warunkiem... patrz wyżej B) . Najważniejsze to wstrzelić się w rynek.

To pisaliśmy my: Ecia - grafik komputerowy (specjalność: kreskówki animowane) + Rycerz - grafik, muzyk i programista (z ukierunkowaniem na grafę i muzę). Póki co, jeszcze freelancerzy; w planach na przyszłość - własna działalność :) .

Pozdrówko bikerom pracującym :) :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tę małą Ecię akurat znalazłam w necie i okrutnie mi się spodobała :) - tylko uśmiech jej dorobiłam :) .

Ale sama najchętniej robię rzeczy w podobnym, satyryczno-karykaturalnym stylu - oczywiście wiele zależy od preferencji klienta :) .

Pozdrówko portrecikowe :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak. Z wykształcenia Psycholog Społeczny, ale pracuję w firmie SAIL SERVICE jako spec od marketingu. Firma zajmuje się szyciem żagli na żaglowce i jachty oraz sprzedażą wyposażenia jachtowego ( w tym asortymencie mieszczą się także rowerki... ale mini skladaki )

... a to wszystko w GDANSKU.

... do pracy jadę rowerkiem ( około 35-40 km ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...