Skocz do zawartości

[społeczność] Bikerzy na codzień


Rekomendowane odpowiedzi

sorki za nieobecnosc ale ostani miesiac mialem tak zabiegany (praca->szkola->rower->praca->szkola... itd) ze wogóle nie bywałem na forum (oj biję się w serce za to)... Podsumowanie postaram się jutro napisać bo zapowiada mi się luzniejszy dzień w pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka!!!

 

robię w geodezji, niewiem czy ktoś z was ma wogóle jakies pojęcie co to jest, hihi (nieobrażając nikogo)

 

ale chyba niedługo se popracuje bo do woja chcą mnie wziąć, qrde to bedzie zwała :-( jak ja wytrzymam bez mojego bike'a :-(((

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka!!!

 

robię w geodezji, niewiem czy ktoś z was ma wogóle jakies pojęcie co to jest, hihi (nieobrażając nikogo)

 

ale chyba niedługo se popracuje bo do woja chcą mnie wziąć, qrde to bedzie zwała :-( jak ja wytrzymam bez mojego bike'a :-(((

 

pozdro

Wiem wiem. Kończyłem technikum geodezyjne w Katowicach. W zawodzie popracowałem przez rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

już niedługo uczeń PSBiG w Lublinie profil tech. urządzeń sanitarnych>matura> Studia na politechnice w Lublinie związane z techniką grzewczą i sanitarną;) Przejmuje fach po ojcu bo ojciec prowadzi małą firme z tym związaną i obecnie sobie dorabiam pracując u niego:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szklarz przetwórstwa szkła - tj. jeden z kilku w Polsce szklarzy potrafiących robić neony

 

automatyk przemysłowy, monter oraz serwisant klimatyzacji oraz central wentylacyjnych, serwisant agregatów wody lodowej

 

:033: jest tego trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hodowca roslin (Genetyka i Biotechnologia stosowana), Rolnik (wedle papierow), Logistyk. Zawodowo handlowiec w Agromie :P Sprzedaje sliczne ciagniki i ogolnie fajnie jest. Do pracy zapinam rowerem jako jedyny w calej firmie budzac szczere zainteresowanie. Kiedys ktos sie zapytal ile jade, a ja mu na to do pracy czy z? Na pytanie co to ma za znaczenie odparlem, ze do pracy jade, a z pracy zapi***alam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...