Skocz do zawartości

[koleżeństwo] podziękowania / pochwały itp.


Żaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Wielkie dzięki dla ejpok'a za forumowe naklejki na auto <_< Jak tylko zmienię moją pogiętą klapę to przykleję i pochwalę się fotkami.

 

Ja również przyłączam się do podziękowań koledze ejpokowi za naklejkę na auto. Już przyklejona. Nawet zdjęcie od razu zrobiłem po przyklejeniu, ale skasowałem:( ją z aparatu zanim zrzuciłem do kompa... wot technika...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pomyślałem że napiszę, być może ta osoba to przeczyta:

 

Dzięki wielkie bikerowi ze Szczecina spotkanemu dzisiaj na trasie lewobrzeże-prawobrzeże za profesjonalny tunel aerodynamiczny, sygnały o dziurach, studzienkach, za dociągnięcie mnie w ekspresowym tempie na drugi koniec Szczecina - nie pokonałem nigdy tej trasy tak szybko, gratuluję kondycji B)

 

Sorry za brak zmian, ale byłem na tyle wyczerpany wcześniejszym 60km szaleństwem w terenie, że nie dałbym rady dłużej pociągnąć takim tempem jako lider :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich Forumowiczow :sweat:

Chciałbym podziekowac szczegolnie 2 osobom Nabiałowi i RafałowiB dzieki nim dowiedzialem sie wiecej o Diecie i treningach. Z drugiej strony doszlem przez to do swoich przemyslen i zrobilem wlasna diete oraz treningi. Panowie tylko wiecej sie nie kłoćcie - chyba wiecie o co chodzi

 

Jeszcze chce oczywiscicie podziekowac admininstratorom i moderatorom za utrzymanie porzadku na forum szczegolnie jak mi sie pomiesza ortografia :) (to chyba dlatego ze dlugo przebywam w Czechach i zapominam polski jezyk:) np hamulce :) )

 

Pozdrownia dla wszystkich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ja chciałem podziękować za samo zainteresowanie się faktem, że dziś stałem na poboczu wracając z Wojnowic, w celu ustawienia siodła bo gniotło w d... i podjechało do mnie 3 bikerów z zapytaniem czy pomóc, bo mają wszystko(klucze, dętki itd) pożyczyliśmy sobie szerokości na trasie i pojechaliśmy każdy w swoja stronę. Nie wiem czy te Osoby są z forum ale i tak big thx pozdro 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my z Rycerzem raz jeszcze dziękujemy Łukaszowi (lukkuu) za nieocenioną pomoc w przetransportowaniu naszych gratów z Zielonki na drugi koniec Wawy :) . Gdyby nie to - pewnie jeszcze przez wiele dni wozilibyśmy się z tym majdanem autobusami...

Pozdrówko wdzięczne B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak hurtowo :)

 

Chcialbym podziekowac kolegom z łódzkiej dywizji fr.org :P

Pixonowi - za pozyczenie klucza do suportów i sprzedanie za grosze przerzutki dla mojej pani

Bendusowi - za sprzedanie fajowych, prawie nowych klameczek tektro i tylniej przerzutki xt w stanie wiecej niz dobrym rowniez za malutkie pieniazki.

 

Dzieki wielkie chlopaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziękuję wszystkim bikerom, z którymi zwiedziłem wiele ciekawych miejsc podczas wspólnych wycieczek. Trudno mi powiedzieć ilu was było, ale chyba więcej niż 30. Szczególnie dziękuję jednak Majkelowi, który współorganizował i towarzyszył mi podczas wyprawy w Alpy, kiedy to objechaliśmy razem na rowerach 8 europejskich krajów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...