Skocz do zawartości

[maraton] Powerade Suzuki MTB Murowana Goślina


@lek

Rekomendowane odpowiedzi

Alek - to będziesz czy nie? Kilkanaście kilometrów przecież to jest od twojej dziury. ;)

No jakieś 370 w jedną stronę :wallbash: Czy ten dystans można doliczyć do przebiegu :icon_question::icon_mrgreen:

 

 

Zobaczę jak się sprawy potoczą z nowym klubem, nic nie obiecuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, ile się teraz znajduje osób z Murowanej :) A to w sumie taka niewielka mieścina... :P

 

Tak offtopując trochę; czy zna ktoś pogodę na najbliższe tygodnie? Zima wróciła, ale nie wiadomo na jak długo. Ja słyszałem że od marca ma się robić ciepło (>5 *C). A Wy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

W sumie pierwszy raz w tym roku wystartuje w Murowanej.

Mam pytanie do osób, które już tam były.

 

Czy myślicie,że TE opony będą odpowiednie na ten maraton?

 

Ewentualnie do wyboru mam jeszcze micheliny comp S light, lub już większe "traktory" typu nobby nic.

 

Z góry dzięku za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazde z nie za duzym bieznikiem beda dobre. Najlepiej szerokie, szersze niz 2.0 zeby nie tonac w piachach, choc 10.04 nie bedzie ich pewnie duzo. Tam jest tylko jedna czterokilometrowa runda XC, gdzie jaka-taka przyczepnosc sie moze do czegokolwiek przydac, ale tez bez szalu, bo wczoraj jechalem tam na Race Kingach, i w umiarkowanym blocie wszystko sie dalo przejechac. A za miesiac bedzie sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa nie jest taka wymagająca dla opon - na przełajówce niektórzy jadą :icon_mrgreen: Na pewno coś co przeleci przez piach się najbardziej przyda, bo .....

w niektórych miejscach już tam na nas czeka :laugh:

 

Kłosiu - runda na Dziewiczej nie ma raczej 4km :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alek - no nie wierzę.... :icon_mrgreen:

Sprawdź tutaj - najtańsze będą w miejscowości Boduszewo, 4km od Murowanej. Sprawdź jeszcze te w Gimnazjum (sam nawet nie wiedziałem, że tam są pokoje... :laugh: )

 

Wie ktoś ile ma dokładnie dystans mini? ;)

 

 

44km :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini ma 37633m i 301m przewyższeń :thumbsup:

 

Alek - no nie wierzę.... :icon_mrgreen:

Sprawdź tutaj - najtańsze będą w miejscowości Boduszewo, 4km od Murowanej. Sprawdź jeszcze te w Gimnazjum (sam nawet nie wiedziałem, że tam są pokoje... :laugh: )

 

Dzięki, musze zdecydować się na jakiś nocleg, bo daleka trasa przed nami i po tylu godzinach jazdy będe padnięty, a na Giga trzeba mieć siły :laugh:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku tematu ktoś podał sektory. Do Murowanej mam dość blisko i chciałbym spróbować( w zasadzie to byłby mój drugi maraton w życiu :)) więc skąd bym startował( jakiś sektor, czy coś) ? W ogóle start jest osobny każdego dystansu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...