Skocz do zawartości

[narty/snowboard] ktos z Was szaleje zima na stoku ?


papanf

Rekomendowane odpowiedzi

też szalaje na boazerii :) Voelkl P40 z wiazaniami Tyrolia jakaś tam Power Select :) szusuję od kilku ładnych sezonów. Najczescie są to polskie i słowackie góry. W ty msezonie np. Pislko razy kilka oraz kilka dni na północnych stokach Chopoka.

 

Od przyszłego seoznu zamierzam przeucić/rozszerzyć się na skitoury i na nich napierać w góach, dolinach i poza trasami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak to prawda, że Crossmaxy są świetne. Sam jeżdżę na V12 i sobie bardzo chwalę, naprawdę ciężko je wyprowadzić z równowagi, pięknie trzymają na krawędziach na oblodzonym stoku, są bardzo stabilne przy dużych prędkościach a co najlepsze można wjechać nimi w ambitniejszy teren z uskokami, hopami. To dla mnie duży plus wobec serii Equipe która wcale nie jest szybsza od Crossmaxów.

W zeszłym roku mieli chyba problem z płytą Smartrak bo na własne oczy widziałem jak chłopakowi odpadło wiązanie i zaliczył złamanie obojczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie, no Człowieku, absolutnie się nie przejmuj. Ja zimę dzielę między rower a narty, w lecie dzielę czas między rower i kajak! Chodź w tym roku na początek lata chyba nieco zimy zrobimy w lipcu i na lodowiec pojedziemy znowu... Oj nie łatwo te wszystkie sporty pogodzić, nie łatwo. Jak się tyle pali i pije.

 

 

P.S> Schwefel, dzięki za kolejną opinię, bo zębska sobie ostrze coraz bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to będzie na miejscu, ale mam na sprzedaż deskę snowboardową :)

Dostałem ją od wujka ze Szwajcarii, który ma bzika na punkcie zimowego szaleństwa ;D Kupił sobie nową a mi przywiózł tą.

Jeżeli kogoś by to interesowało to proszę pisać na moje GG : 8661530 lub na kamil.strocen@wp.pl !!!

Co do ceny to myślę, że się dogadamy :P Pozdrawiam ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Osobiście jeszcze nie jeżdżę, ale powiem tyle, jasne, że wpływa. Tylko pewnie masz na myśli zjazdówki? Bo nawet wśród prosów biegowe są mocno wykorzystywane, na kondycję bdb, a zjazdowe to już co innego, wiadomo, ruch jest korzystny, ale może jako dodatek, same nie wyrobią mega wydolności :icon_wink: Stawiam, że będzie dużo snowboarderów, 1 już znam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jeszcze nie jeżdżę, ale powiem tyle, jasne, że wpływa. Tylko pewnie masz na myśli zjazdówki? Bo nawet wśród prosów biegowe są mocno wykorzystywane, na kondycję bdb, a zjazdowe to już co innego, wiadomo, ruch jest korzystny, ale może jako dodatek, same nie wyrobią mega wydolności

Mam na myśli zarówno biegówki jak i zjazdowe, chociaż faktycznie, przy tych ostatnich wysiłek jest nieporównywalnie mniejszy.

 

omen - masz na myśli tą, która nie działa? :icon_mrgreen:

 

Ale skoro temat istnieje, to proszę o wywalenie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegówki, biegówki jeszcze raz biegówki ;)

W Jakuszycach na polance spotkałem zimą w tym roku spotkałem mnóstwo biegaczy i rowerzystów ;) Tani jest sprzęt do biegania jak barszcz, a naprawdę przyjemny sport ;)

 

 

Tylko coś obawiam się o śnieg tej zimy... Nie pozostaje nic innego jak zbierać kasę na wyjazd na ferie w alpy gdzieś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam się co nieco na nartach, jeździe i sprzęcie także jak co to pytać na gg :P A co do tematu... Rokrocznie jeżdżę na narty w polskie lub słowackie góry :) W zależności od warunków. Jeżdżę od... hmm właściwie nie wiem czy najpierw nauczyłem się jazdy na nartach czy na rowerze :P:D

 

MÓJ SPRZĘT NA ZIMĘ xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Ja jeżdżę na nartach od kołyski chyba i najbardziej w Polsce lubię jeździć na nosalu w zakopanem, na kasprowym wierchu i na jaworzynie w krynicy zdrój.

Poza naszą ojczyzna wybieram Austrię, Szwajcarię lub Włochy.

Mój sprzęt to narty rossignol radical buty ta sama firma i model radical R16 wiązania rossignol nie pamiętam modelu kijki Go sport:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...