Skocz do zawartości

[Prezenty] Czyli co chcecie dostać na Mikołaja i na święta.


Rekomendowane odpowiedzi

A ja tam mam minimalistyczne życzenie, nie ma co szczodrości naszego Świętego nadwyrężać.

Chcę siodełko Accent Bravo - ahh ten kolor... :)

I kozackie naklejki na plecak z allegro :D

http://allegro.pl/naklejki-odblaskowe-2-szt-badz-widoczny-na-drodze-i1372658196.html

 

A tak przy okazji - próbowaliście sobie kiedyś podsumować ile razy w życiu dostaliście dokładnie to, co chcieliście ? :P Ja chyba nigdy...niedopieszczony jestem jakiś czy co :confused:

Z drugiej strony zawsze wolałem całą rodzinkę zgromadzoną wokół choinki i uroczyste rozdawanie prezentów - niespodzianek rzecz jasna :) Może to dlatego, że u mnie w domu nigdy nie ma drogich prezentów, a zawsze drobne podarunki, bez względu na to czy fundusze pozwalają zaszaleć lub też nie. Ot tradycja taka.

Wesołych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na święta chciałem dostać wolne i zaś nie dostałem :voodoo: ...tak że jutro do 20:00 pracuje, potem 75km do domu, więc wigilia u mnie o 21:30

 

A co do prezentów to chciałem i dostane niewielkie dofinansowanie do roweru, który już zamówiłem :thumbsup:

 

...i zdradzę wam wielka tajemnicę - MIKOŁAJA NIE MA!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Mikołaj wykiwał w tym roku więc poszedłem do mamy i powiedziałem, że jak go spotkam to mu nogi połame a jeść będzie przez słomke :D A tę kolejkę to pewnie te k... z poczty zabrały :icon_cool:

 

Chyba podziałało bo teraz na święta dostałem bardzo porządny zastrzyk gotówki i kupuje sobie tylną X0 :icon_wink:

 

Muszę namówić rodziców abyśmy częściej robili Wigilię u nas :icon_wink:

Wujostwo dobra rzecz :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja książkę o serwisowaniu autorstwa Lennarda Zinna i technikę jazdy rowerem górskim Brian'a Lopes'a. Po za tym we wtorek otrzymam koło bo przed świętami nie dojechały części :P . Koło to Alex DM24 + hone + 36x cnSpoke DB454 :P

 

Zapomniałem jeszcze powiedziec o obreczy DM24 (tak, drugiej) która będzie wisiała na ścianie i czekała na piastę i szprychy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...