Skocz do zawartości

[ZLOT] III Oficjalny Zlot FR.org


daid

Rekomendowane odpowiedzi

... a studenci mają już wolne po sesji i jeszcze wolne przed poprawką :bye2:

 

Może to jest dobry trop - w lipcu i sierpniu dużo osób wyjeżdża. Niektórzy - jak ja - nie wiedzą w której części miesiąca. Więc najlepszy może być "przedsionek wakacji" czyli 24-26 czerwca lub 1-3 lipca. Warto uwzględnić te terminy w ankiecie. Jeśli będą miały duże poparcie, to i ja je poprę. Zamierzam poprzeć ten termin z przedziału czerwiec-połowa lipca, na który będzie już najwięcej chętnych, aby tym mocniej przechylić szalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://schronisko.pokrzywna.prv.pl/ czyli http://www.glucholazy.pl/um/in1.php?k1=108&k2=060315102059&nr=060315114938

Dzwoniłem, rozmawiałem i jestem bardzo zadowolony.

Pani na wstępie powiedziała, że o rowery nie musimy się martwić jest zamknięta sala do której dostaniemy klucz.

Opłaty 14zł młodzież ucząca się, 22zł osoby starsze, 6zł pościel i do tego wszystkiego zniżka dla PTSM. Możliwość zabrania swojej pościeli lub śpiworu. Jest darmowy parking, miejsce na ognisko i wygląda ogólnie mocno obiecująco.

 

Jedzonko:

Mają jakąś umowę z kawiarenką która za 11zł może zaoferować obiadokolację więc git. Zaznaczyłem jednak, że wzorem ubiegłych lat będziemy brali raczej tylko śniadanie i tu cena do ustalenia. Jest te możliwość samodzielnego przygotowania sniadania - jest aneks kuchenny, a w pobliżu jest EKO i być może "ranne dziwki" (pozdrowienia dla kolegów z Wałbrzycha :bye2: ).

 

Terminy ostatni weekend czerwca i pierwszy lipca jeszcze wolne. Rezerwacja jak najbardziej możliwa. Forma rezerwacji choć jakaś symboliczna wpłata.

 

Jakieś uwagi, pytania?

Jak ktoś ma inne propozycje miejscówek czas jeszcze dzisiaj na zgłaszanie swoich propozycji.

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://schronisko.pokrzywna.prv.pl/ czyli http://www.glucholazy.pl/um/in1.php?k1=108&k2=060315102059&nr=060315114938

Dzwoniłem, rozmawiałem i jestem bardzo zadowolony.

Pani na wstępie powiedziała, że o rowery nie musimy się martwić jest zamknięta sala do której dostaniemy klucz.

Opłaty 14zł młodzież ucząca się, 22zł osoby starsze, 6zł pościel i do tego wszystkiego zniżka dla PTSM. Możliwość zabrania swojej pościeli lub śpiworu. Jest darmowy parking, miejsce na ognisko i wygląda ogólnie mocno obiecująco.

 

Jedzonko:

Mają jakąś umowę z kawiarenką która za 11zł może zaoferować obiadokolację więc git. Zaznaczyłem jednak, że wzorem ubiegłych lat będziemy brali raczej tylko śniadanie i tu cena do ustalenia. Jest te możliwość samodzielnego przygotowania sniadania - jest aneks kuchenny, a w pobliżu jest EKO i być może "ranne dziwki" (pozdrowienia dla kolegów z Wałbrzycha :D ).

 

Terminy ostatni weekend czerwca i pierwszy lipca jeszcze wolne. Rezerwacja jak najbardziej możliwa. Forma rezerwacji choć jakaś symboliczna wpłata.

 

Jakieś uwagi, pytania?

Jak ktoś ma inne propozycje miejscówek czas jeszcze dzisiaj na zgłaszanie swoich propozycji.

 

Pozdrawiam!

Marcin

A jest piwo?? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Czy tu na pewno jest omawiana organizacja zlotu fanów pedałowania w ogólnie pojętej formie czy też zwolenników umartwiania wątroby?

Gdzie tu przestrzeganie ustawy o wychowaniu w trzeźwości? Widzę tu zawiązujące się grono osób skrzywionych alkoholowo a młodzi się uczą, czytają....

I dobrze- niech się ucza za wczasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czy też zwolenników umartwiania wątroby?

Gdzie tu przestrzeganie ustawy o wychowaniu w trzeźwości? Widzę tu zawiązujące się grono osób skrzywionych alkoholowo a młodzi się uczą, czytają....

I dobrze- niech się ucza za wczasu.

 

Bez przesady ;) kilka piw jeszcze nikomu nie zaszkodziło, a trunek złocisty na szczycie to daje niezłego kopa do podjazdu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...