Skocz do zawartości

[ZLOT] III Oficjalny Zlot FR.org


daid

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra. Mam taką propozycję. Objawili się już autochtoni z okolic Głuchołazów. Może, żeby dodać animuszu potencjalnym orgom, przedstawią jakieś propozycje noclegów? Liczę też na relacje Lookasa z jego (z Baranem i Szefferem) zeszłorocznego rekonesansu.

POSTRO!

Gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Janisław : będzie :)

 

Grabarz w zeszłym roku rekonesans tamtych terenów robiłem samotnie i jak wspominałem warto się tam wybrać bo jest dobra baza do ataku innych szlaków. Jednak zanim coś ruszymy z konkretami musimy wyniuchać te najbardziej odpowiednie dla nas miejscówki oraz ich dostępność w interesujących terminach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, robimy.

 

 

Pierwsza akcja społeczna.

Proszę o rozpoznanie jak wyglądają znane wam terminy imprez na 2011. Nie możemy wkomponować się w żadną większą imprezę czyli żadne maratony cykliczne, TC czy ET.

 

Propozycje noclegów w Głuchołazach mile widziane. W tym roku nie szalejemy i szukamy lokalu na 100miejsc jak to było poprzednio tylko max 50-60. Spóźnialscy będą żałowali a my mamy spokojną głowę, że nikt nie będzie kazał dopłacić za zarezerwowane wcześniej miejsca.

 

Lokales zapraszam do mnie na GG3682135.

 

Jakieś propozycje, pytania?

 

Aha i musimy się znowu sprężyć bo Zlot będzie w szczycie wakacji więc rezerwacja miejsc musi się odbyć bardzo szybko.

 

Pozdrawiam!

Marcin Goluch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej wstępne terminy popularnych maratonów. Jak widać, z wolnymi terminami będzie ciężko. Dojdzie jeszcze Legia, TC i parę innych zawodów. Ja i tak przyjeżdżam na zlot, tylko będę musiał zanieść L4 do kadr :), bo tym razem wpadnę prawdopodobnie na min 4dni :)

 

Mazovia:

02-03.07 - Mazovia 24h Marathon

10.07 - Mazovia MTB Marathon, VIII edycja

31.07 - Mazovia MTB Marathon, IX edycja

13.08 - Mazovia MTB Marathon, X edycja

3-15.08 - Gwiazda Mazurska

28.08 - Mazovia MTB Marathon, XI edycja

 

ŚLR

03. 07. 2011 - Suchedniów

07. 08. 2011 - Pińczów

21. 08. 2011 - Nowa Słupia

 

Skandia ma wolne od czerwca do września

 

Powerade

09.07 - Międzygórze

24-29.07 - Sudety MTB Challenge

31.07 - Głuszyca

14.08 - Krynica Zdrój

28.08 - Kraków

 

Bikemaraton

02/07

23/07

06/08

20/08

 

Family Cup

02 lipca - Mrągowo

03 lipca - Turek

10 lipca - Iwonicz-Zdrój

18 lipca - Warszawa

28 siepnia - Kielce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Na podstawie zeznań Premiera2 wstępnymi terminami IMO są ostatni weekend czerwca, lub ze względu na łykendowych łazików ( czyt. turystów ) od 27 do 30 .06 oraz okolice trzeciego łykendu lipca . Prywatnie obstawiam na drugą czerwcową ( tj. między 27 a 30 .06) opcję. Koniec lipca to okres szczytowania wakacyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie to czerwiec tak trochę nie bardzo (wyjazd/praca), lipiec już względnie, sierpień na pewno. Aczkolwiek na 100% będę mógł się wypowiedzieć dopiero jak powstanie/sie ustali sie konkretna data zlotu. Oczywiście postaram się dostosować, mam nadzieję, że uda mi się wykombinować wolne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacja jednak pochłania nieco czasu i kosztów chociażby związanych z telefonami.

 

Koszty trzeba po prostu zsumować, podzielić przez liczbę użytkowników - i zrzuta.

Albo doliczyć do jednostkowej kwoty noclegu jakiś ryczałt na poczet kosztów organizacyjnych; a w razie ewentualnego wystąpienia nadwyżki - podzielić ją przez liczbę uczestników zlotu i zwrócić każdemu po zakończeniu imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi zwrotami to byłby większy kłopot, niż ze zbiórką pieniędzy. Zrobić 50-60 przelewów, sprawdzić nr kont, itp. Robota dla księgowego, a kwoty pewnie rzędu 2-3zł. To już lepiej przekazać na jakieś sierotki, czy coś w tym kierunku ;)...

Ale pomysł z doliczeniem do kosztów noclegu bardzo trafny i popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ograniczyć dalsze dywagacje do tych dwóch terminów, tj. 24-26 czerwca i 15-17 lipca. Z terminem lipcowym koliduje na chwilę obecną tylko Family Cup.

Marcinie - czy możemy Twoją wypowiedź uznać za oficjalną deklaracje organizatorską? :)

Kolejna moja propozycja - jeśli org się zdeklaruje, niech sam wybierze termin. Głosowanie i szerokie konsultacje społeczne tylko niepotrzebnie nabiją postów. Logika jest prosta: Org coś organizuje, przedstawia warunki, jeśli się nam widzi, to jedziemy, jeśli nie, to uznajemy, że impreza nie wpisuje sie w nasz kalendarz. Bez rzężenia, rozmów kuluarowych i łapówek ;)

 

POSTRO!

Gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie, nie i jeszcze raz nie- wybieranie terminu przez jedna osobę z góry jest skazane na niepowodzenie. Lokalizacja wstępnie wybrana, terminy zawężone do dwóch. Zbadajmy najsamprzód , wiela pedałników zawita coby ewentualny org był przygotowany do ewentualnych negocjacji cenowych z kumem , co nam wikt i opierunek zapewnić ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie i jeszcze raz nie- wybieranie terminu przez jedna osobę z góry jest skazane na niepowodzenie. Lokalizacja wstępnie wybrana, terminy zawężone do dwóch. Zbadajmy najsamprzód , wiela pedałników zawita coby ewentualny org był przygotowany do ewentualnych negocjacji cenowych z kumem , co nam wikt i opierunek zapewnić ma.

 

Chyba za dużo z Czakiem na emtb obcujesz ;)

Odwołam się do mojego wieloletniego doświadczenia - negocjacje miejsca i czasu zawsze antagonizują potencjalnych uczestników i częstokroć doprowadzają do nie zrealizowania zamierzenia. Jakoś nikt nie śmie negocjować terminów imprez, jakich wyciąg jest kilka postów wcześniej. Stawiam żołędzie przeciw wkładkom z moich bucików, że propozycje terminów zaczną się zaraz mnożyć.

Ale... niniejszy topik nie stanowi dla mnie przestrzeni do niesienia kaganka oświaty, więc się dostosuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro są tylko dwie daty do wyboru proponuję połączyć element demokratyczny z dyktatorskim, tj. zrobić ankietę z terminem na oddawanie głosów, a w przypadku gdyby nie spotkała się ze spodziewanym odzewem lub liczba głosów byłaby równa, oddać decyzję dykt..., em, dyrektorowi.

 

Albo od razu klepnąć czerwiec :icon_mrgreen:. Lipiec to miesiąc urlopowy, więc trzeba się liczyć ze zwiększoną obecnością turystów, tudzież konfliktami rodzinnymi (że zamiast nad Bałtyk z żoną on znowu wozi dupsko na bicyklu, na pewno ma kochankę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki organizujący temat pewnie myślą teraz jak sprawę rozwiązać. Kilka osób się wypowiedziało, większości pasuje czerwiec, ale dobrze by było żeby określiło się większe grono. Marcin - zaproponowałeś lipiec i pewnie chciałbyś, żeby tak zostało - a może jednak da radę coś z tym zrobić. Gdybym mógł dostosowałbym się, ale 16.07 lecę w Alpy na 3tyg i doopa blada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...