Skocz do zawartości

[ZLOT] III Oficjalny Zlot FR.org


daid

Rekomendowane odpowiedzi

Ja prawie na pewno się na trzecim zlocie nie pojawię.

W tym roku zbiegło się kilka spraw w czerwcu które musiałem załatwić osobiście w Polsce, do tego miałem tam rower w kawałkach który miałem zbarać a przy okazji wpaść na zlot. Było miło ale tym razem się (ze względów rozsądkowych) nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że nie byłem jeszcze na zlocie i jeśli przyszłoroczny miał by wypalić, to pewnie już bym się pojawił ;)

Tylko mam kilka pytań. Jak przebiega dzień na takim zlocie ?? Rozumie, że śmigamy na rowerach ale to dla różnych grup są różne trasy czy jak ??

Ja np. lubię turystycznie śmigać po górach, bez patrzenia na licznik czy tym bardziej pulsometr. Urzeka mnie miejsce- siadam patrze, robię foty itp. Wieczorem jakiś browar, tańce itp :)

 

sa dwie grupy: pro i turystyczna:D chociaż w zeszłym roku była też trzecia... emerytów;) po jezdzie ognisko browar i rozmowy

 

 

Może ktoś dać galerie z poprzednich zlotów ??

 

http://picasaweb.google.com/104404674422220537770/IIZlotDurbaszka#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż w zeszłym roku była też trzecia... emerytów;)

 

No i FOCH ;) pier...e,nie dam się obrażać :):D:D ! ! !

 

 

Było fajnie ale ze względów ekonomicznych i praktycznych na kolejnym zlocie będę tylko obserwatorem. Organizacja jednak pochłania nieco czasu i kosztów chociażby związanych z telefonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i FOCH :( pier...e,nie dam się obrażać :D:D:D ! ! !

 

 

Było fajnie ale ze względów ekonomicznych i praktycznych na kolejnym zlocie będę tylko obserwatorem. Organizacja jednak pochłania nieco czasu i kosztów chociażby związanych z telefonami.

Czyli co, przyjedziesz, żeby popatrzeć jak inni jeżdżą? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wyrażam ostrożną aprobatę co do terminu ,lokalizacji oraz wnoszę projekt o stworzenie osobnej zagrody dla podeszłych wiekiem.

Tylko coby trasy nie były za ciężkie- będą płaskie zjazdy? Jakieś wyciągi by się zdały coby w górę nie pedałować. Będzie wóz serwisowy SRAMa? Aha, i ma nie być błota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, przyjedziesz, żeby popatrzeć jak inni jeżdżą? ;)

 

Czyli standard :devil:

Panowie za dobrze wam się oddycha przez proste nosypost-69.gif?

 

Tak, to wszystko będzie, a obowiązujący sprzęt będzie taki :

http://www.wozek-inw...idzki_EclipsXXL

Nie ma silnika, nie ma amortyzacji, nie ma zabawy :P.

 

Odezwij się do Marcina, może załatwi białego hiluxa, to sobie powjeżdżacie na górki...

 

P.S.

Wybacz Marcin.... musiałem... B)

j.w.

 

Rulez, rozwiązałeś moje problemy sprzętowe. W końcu nie będzie problemów z siodełkiem.Tylko gumy muszę zmienić.

Daid, hilux? To takie plebejskie.

Jedyne dopuszczalne wozidełko

http://commons.wikim...10_Crew_Cab.jpg

Kocie Ty chyba nie widziałeś zabawki która jechałem z Bossem schroniska. Hilux był na modyfikowany z podniesionymi portalami.

 

 

Panowie ja tylko podpowiem, że z początkiem roku trzeba już rezerwować więc czas stworzyć ankietę terminową i dowiedzieć się o koszty oraz możliwość wynajmu schroniska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem na takim zlocie i - o ile terminy w pracy pozwolą (najpóźniej 1-1,5 miesiaca wcześniej musiałbym sobie zarezerwować wolne) - bardzo chętnie się wybiorę. :devil: Termin lipiec/sierpień wstępnie mi odpowiada. Chętnie poznam zawodowców i popatrzę jak jeżdżą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Czyzby, haczyków jest kilka.

Pierwszy jest z zasady z tyłu- do niego przykręcasz przerzutnik. Kolejny może być przy plecaku, żeby było jak powiesić. Nastepnie haczyki są w ścianach,żeby było gdzie powiesić mokre ciuchy.

Aha, wiekszośc ludzi udzielających sie na tym forum nie jest normalna. kto normalny wydaje kilka stów na część lżejszą o 20 gramów od obecnej? Kto normalny wydaje kilkanaście tysięcy papierów na coś bez klimy, elektrycznych szyb,ogrzewania i skóry?

 

MarcinGoluch- żaden Hilux nie przebije Defendera- sprawdzone na własnej skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...