Skocz do zawartości

[ZLOT] III Oficjalny Zlot FR.org


daid

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tak, tak, jadę, jadę, jadę xD Jak już wydobyłem z siebie ten nieco stłumiony (czytaniem 13 strony tematu) zachwyt, to:

 

0. Przede wszystkim czy ja jakimś cudem przegapiłem numer konta czy mam sobie odgrzebać z zeszłego roku?

1. Gdzieś tam kilka stron temu było coś o śniadankach i chyba jakichś negocjacjach...skoro już wpłacacie to znaczy, że sobie darowaliśmy temat?

2. Chętnie się komuś wbiję do samochodu ;] (ruszam z Łodzi zasadniczo...)

3. Najprawdopodobniej przedłużę wyjazd o jeden/kilka dnia w obie strony (najlepiej). Ktoś poza Premierem jeszcze taki chytry uczynek planuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link. Kasa przelana ;)

 

safian, ja zamierzam z odpowiednim wyprzedzeniem stwierdzić, że biorę wtedy wolne (znając życie to będę odbierał nadgodziny, ewentualnie zeszłoroczny urlop a nie brał tegoroczny), a Premier gdzieś w połowie tematu zaocznie postraszył kadry L4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

3. Najprawdopodobniej przedłużę wyjazd o jeden/kilka dnia w obie strony (najlepiej). Ktoś poza Premierem jeszcze taki chytry uczynek planuje?

Za względu na koszty wyjazdu nie widzę innej opcji. Wyjazd na pewno będzie przedłużony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie... Całkowicie zapomniałem się Was zapytać, to by było jakbyście nie mogli zostać dłużej B)

 

Spokojnie - byśmy sobie jakoś poradzili ;) . Ale też tak właśnie myśleliśmy, że jak już jechać, to fajnie by było na dłużej - bo nigdy nie wiadomo, kiedy się trafi następna okazja pośmigania po górach B) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie nie byłem nigdy w tych rejonach, ale nie sądzę, żeby ten zlot był fajniejszy niż poprzedni. Nie ma to jak pić browary wysoko w górach przy ognisku w towarzystwie forumowiczów :D . A te schronisko z tego co widziałem jest w mieście. Mimo to czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do pyr, jak sobie organizujecie dojazd? Dla mnie to chyba najpoważniejszy problem, bana odpada na samym początku, sam samochodem średnio. Najlepiej jakby kilka osób zebrało się w jedno auto i jazda :)

 

Aha, jeśli to jakieś oczywiste pytanie to wybaczcie, na żadnym z poprzednich zlotów nie było dane mi przybyć więc jestem zielony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...