Skocz do zawartości

[dramat]Nasi koledzy zginęli :(


Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne wielu zWas trafiło w mediach na informację o dramacie jaki się rozgrywał na lodowców Grosglockner. Grupa alpinistów z polski wpadła w sporetarapaty kiedy podczas próby zdobycia szczytu załamała się pogoda. Dwóchkolegów zdążyło zejść, trzeciego 52 latka niestety już w dniu wczorajszymznaleziono martwego. O dwóch kolejnych walczyło 3 helikoptery i spora gruparatowników.

 

 

 

Właśnie paręminut temu na portalu Ost Tirol pojawiła się informacja, że zwłoki dwóch zaginionych alpinistów zostały znalezione.

 

Jednym z nich byłDH Cegła założyciel pierwszego polskiego forum o tematyce enduro,współorganizator Enduro Trophy i kolega wielu z nas.

 

 

 

Pokój ich duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie usłyszałem w radiu że znaleziono zwłoki, a jednak miałem do końca nadzieję że uda im się przeżyć :)

Jędrka udało mi się poznać osobiście na ET w Bielsku i piwko wypić, zacny człek z mnóstwem pomysłów. Strata wielka dla braci rowerowej :/

 

Niech im ziemia lekką będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie wydaje, ze wlasnie po to sie uprawia rozne ryzykowne sporty - zeby poczuc adrenaline spowodowana tym ryzykiem. Czasem sie nie udaje. Ale gdyby tego ryzyka nie bylo, to ci ludzie ktorzy zgineli pewnie by tego nie robili. Zal i szkoda, ale takie rzeczy sa wpisane w sporty ekstremalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...