Skocz do zawartości

[rower] Cube LTD Race by PiPoL


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie Cuby nie przypadły mi do gustu, a ten Twój tak jakoś bardziej podoba mi się ;)

Jak Ci się sprawuję sztyca KCNC? ma dużo kiepskich opinii

 

nabial, dlaczego uważasz, ze powinien zmienić ramę?

 

Pewnie dlatego, że jest cieżka:D Rame jak zmienie to tylko na Cube, więc i tak będzie ciężko i tak:D

 

Sztyca bezproblemowa i super lekka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerek fajny :thumbsup: Ale zaciekawiło mnie ustawienie klamek - wygodnie tak się jeździ?

 

Hmmm, to tylko na zdjęciu tak wygląda. Są ustawione raczej standardowo;p

 

 

Dlaczego zmieniłeś Crossride'y na XT WH-M775? Nie chodzi mi o wage tylko o to czy Mavici nie dawały rade pod 90 kilogramami?

 

Wytrzymywały, chodziło głównie o wagę, 400 gram mniej.

 

 

Zmiana kierownicy z Boplight na Far and Near.

 

Waga: 10 147g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

XX Light + RoRo? Brałbym zapasową dętkę, a najlepiej dwie, nawet na dojazdy do pracy.

 

Cóż, trafiłem na wyjatkowo cięzkie dętki wiec spokojnie. Właśnie jestem po wycieczce z dość brzydkim terenem i dętki przeżyły:) Czego nie moge napisac o innych komponentach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wybierając takie części jak KCNC trochę mijasz się ze swoim celem :mellow:

 

A to dlaczego? Widzialem połamane KCNC, Easton i pare innych. Więc wszystko może się złamać. Póki co na KCNC nie moge złego słowa napisać. Ty masz chyba jakąś awersje do mnie, bo ciągle coś Ci sie tu nie podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że KCNC do najwytrzymalszych komponentów nie należy. Pal licho przy mojej wadze ale gdybym ważył powiedzmy 80kg lub więcej to KCNC raczej omijał bym z daleka.

Rower fajny, podoba mi się "firmowe" zgranie elementów Shimano/KCNC, nie tak jak u mnie - mixer totalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower bardzo ładny... Próbowałeś kiedyś innego ustawienia klamek??? Czy hamujesz kciukami?:) Z drugiej strony, jeśli klamka powinna być pod wyprostowanymi palcami ręki to głowę masz przed przednią osią:D To dziwne, bo rama wówczas jest dla Ciebie zbyt mała, ale spoko...:D Rower bardzo ładny jak wspomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower bardzo ładny... Próbowałeś kiedyś innego ustawienia klamek??? Czy hamujesz kciukami?:) Z drugiej strony, jeśli klamka powinna być pod wyprostowanymi palcami ręki to głowę masz przed przednią osią;) To dziwne, bo rama wówczas jest dla Ciebie zbyt mała, ale spoko...:P Rower bardzo ładny jak wspomniałem.

 

Hmmm... Mi się to wydaje naturalne;p No ale z czystej ciekawości zmienię i je podniose. Zobaczymy jak to będzie. Hamuje wskazującymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...