Skocz do zawartości

[forum] Czy ktoś mógłby naprawić to forum


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od kiedy tutaj czasem zaglądam z różnych komputerów to potwierdza się to, że to forum działa gorzej niż grono.net:

Tnie się niemiłosiernie, wciśnięce rolki w dowolnym momencie powoduje zwiechę na parę sekund

Przy próbie odpowiedzi całe okno się sypie, paski edycyjne lądują na środku białego pola, a i ono nie działa jak należy

Przy przewijaniu tematów odpowiedzi użytkowników pojawiają się i znikają, aby się pojawiły znowu trzeba przewijać po trochu w górę i w dół i mieć sszczęście

Reklamy ładują się zbyt późno, przez co dzieje się dokładnie to samo co na grono.net wchodzi się nie w ten temat co trzeba, oczywiście nie trwa to 5 sekund, ale 30 bo całe forum się zawiesza

Gdy zbyt długo pisze post(btw własnie nie widzę co pisze, bo tekst wlazłna pasek edycyjny) to traci się lub nie całą wiadomość. Teksty typu ban, coś tam expireed itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bardziej pasowałby temat do działu uwag technicznych, ale rozumiem, że za poważna sprawa się wydaje.

Miewałem zastrzeżenia do działania forum, ale wszystko zgłoszone było systematycznie poprawiane,

nawet nieobsługiwana wcześniej przeglądarka działa teraz bez problemu.

Zastanawiam się, w czym tkwi problem, bo skoro mówisz o wielu komputerach, to pewnie miałeś do czynienia z różną szybkością łączy, przeglądarkami itp.

A u mnie nie ma żadnych tego typu problemów, wszystko działa 100% sprawnie i szybko :icon_mrgreen:

Także chociaż szybki net tuszuje niedoróbki ciężkich stron, podobnie, jak współczesne pogramy są niesamowicie nieefektywne, bo mogą wykorzystywać wielkie ilości RAMu przykładowo, to tu nie widzę takich problemów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od kiedy tutaj czasem zaglądam z różnych komputerów to potwierdza się to, że to forum działa gorzej niż grono.net:

Tnie się niemiłosiernie, wciśnięce rolki w dowolnym momencie powoduje zwiechę na parę sekund

Przy próbie odpowiedzi całe okno się sypie, paski edycyjne lądują na środku białego pola, a i ono nie działa jak należy

Przy przewijaniu tematów odpowiedzi użytkowników pojawiają się i znikają, aby się pojawiły znowu trzeba przewijać po trochu w górę i w dół i mieć sszczęście

Reklamy ładują się zbyt późno, przez co dzieje się dokładnie to samo co na grono.net wchodzi się nie w ten temat co trzeba, oczywiście nie trwa to 5 sekund, ale 30 bo całe forum się zawiesza

Gdy zbyt długo pisze post(btw własnie nie widzę co pisze, bo tekst wlazłna pasek edycyjny) to traci się lub nie całą wiadomość. Teksty typu ban, coś tam expireed itp.

 

U mnie jest dokładnie to samo, na początku myślałam,że to z racji bycia nowym użytkownikiem ale jak widać nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam FF z Adblockiem i wszystko chodzi Ok i to na różnych kompach. Ciekawe czemu tak jest.

<żart>

Fajnie by było gdyby różne fora tematyczne działały wprost proporcjonalnie do zaawansowania usera w temacie danego forum.

</żart>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest takie proste, kwestia nie jest ani sprzętu, ani sterowników, tylko prawdopodobnie systemu. Korzystam lub korzystałem z FF i był ogólny sajgon. Strony się ładują powoli, często się w ogóle nie ładują, zamiast strony wychodzi jej źródło lub css, ładuje się zawartość cache albo nawet strony odwiedzone niedawno. Dodam, że wersja zawsze była aktualne, regularnie czyściłem cache, temp i inne takie śmietniki i nic to nie dawało. Jednak nie Forum nie było w tym wyjątkiem, choć chodzi ono dość wolno. Teraz, dosłownie przed chwilą przesiadłem się SRWare Iron i na razie jest cudownie, choć czasem nadal bywają babole - stąd moja opinia, że to coś z systemem. Zobaczymy co będzie jak go poużywam trochę dłużej i się zasyfi. W międzyczasie spróbuje poszukać przyczyny w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina reklam. Na telefonie pewnie nie chodzą. U mnie mam opóźnienia i duże białe plamy z racji posiadania AdBlockPlus. Ledwo sobie radzi z tym flashem.

 

U mnie wszystko działa ok na forum, a co do AdBlockPlus to zamiast tego polecam Ad Muncher.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...