Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich forumowiczów i zarazem wielbicieli rowerów:) Staram się systematycznie jeździć jeżeli tylko czas na to pozwala. Mam nadzieję ze wspólnie miło spędzimy tutaj czas i dowiem się wielu ciekawych rzeczy.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witejcie u Wos :thumbsup:

 

Na imię mam Marcin, na rowerze "siedzę" odkąd pamiętam.

Mój pierwszy rower (tylko mój) to był kultowy składak Wigry 2.

Teraz związaliśmy się głównie z Authorem...

Śmigamy na roweruch całą rodzinka jak tylko się da.

 

Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Tomek, 28 wiosen już za mną. Na rowerze jeżdżę od 10 lat, intensywniej od 2lat kiedy zakupiłem Kross-a Level A6 i zacząłem wykorzystywać go również jako środek transportu do pracy (~25km w jedną stronę). Mieszkam w Sosnowcu, forum do tej pory czytywałem jako gość. Zarejestrowałem się z myślą znalezienia chętnych z okolic na jakieś dłuższe trasy > 100km.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nazywam się Marcin i jestem z Chorzowa, na forum jestem zarejestrowany od kilku lat, ale przez długi okres wogóle tutaj nie zaglądałem. Szukając nowego roweru postanowiłem tutaj zaglądnać, miał być Kross Level A2 XT, padło na Levela A2 2010 Disc, i jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, na forum jestem od wczoraj więc całkiem nowy :) Mam na imię Marcin, mam 32 lata i mieszkam na śląsku, poruszam się na Meridzie TFS-500D 2010r. Wcześniej był Scott YZ25, który został jako drugi rower w rodzinie a wcześniej przez długie lata był Fastbike :thumbsup: kupiony jeszcze w czasach technikum a więc bardzo dawno :D

W wolnych chwilach jeżdżę na motocyklach, fotografuję i szkole swojego psa :icon_wink: pozdrawiam Wszystkich i każdego z osobna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Po długiej przerwie życiowa ścieżka znów sprawiła, że tu jestem. Z tysiąca postów zostały 4 :) ale po dacie rejestracji widać, że wiele lat temu tutaj się pojawiłem :)

 

Zamierzam poszukać porad i może towarzystwa do kręcenia :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Adam, 20 lat.

 

Od jakiś 5 lat śmigam na bmxie ( aktualnie jest to chimera amnesty + macneil id ) i od prawie roku składam mtb ;) W zeszłym roku w wakacje był to singiel, potem się ostre zrobiło a tej wiosny dorwałem piastę shimano deore za 27pln i mam już przerzutki ;)Rower głównie na szosę, lecz szosą nie jest, bo jest bardzo budżetowy, a klamkomanetki i koła kosztują małą fortunę ( mtb jest bardzo budżetowy ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Rafał z tej str. lat 32. Jeżdżę od dziecka z przerwami (czasem duzymi) Teraz znowu wracam do cykllizmu. Normalnie jeździłem po 30 km dziennie takie rundki ale tu gdzie teraz mieszkam (Poznań Grunwald) jest strasznie biednie jeśli chodzi o teren :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Świeżak kompletny ale serdecznie witam się ze stałymi bywalcami forum :) Do tej pory rowery nie zajmowały mnie bardziej niż przejażdżka po okolicznych lasach. Sytuacja sie zmieniła gdy zaczęłam dojeżdżac w mieście wsędzie rowerem zamiast komunikacją miejską. Naprawde to polubiłam i zaczęłam mieć większe wymagania i marzenia. Bo jak stu% trek pieszy wysokogórski powoli chciałabym też wdrażać rowerowe wyprawy - to swietna sprawa i idea mi się podoba.

 

Tak więc bedzie spokojnie ale do przodu ;) Licze na Waszą pomoc, dziei lekturze forum duzo dowiedziałam sie o sprzęcie rowerowym.. w zakresie mojego amatorskiego poziomu oczywiście - już prawie wiem czy różni się kaseta od wolnobiegu! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , czytam to forum, czytam i bardzo mi się tu podoba ,ale czas się przywitać , Waldemar z Sandomierza , rowerek to rama Raleigh ,osprzęt Alivio , starszy typ ale daje radę , w przyszłości myślę o zmianie osprzętu na nowszy , rama zostaje za bardzo się przywiązałem . Witam Wszystkich i serdecznie pozdrawiam . Yakuza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Czcigodne Cyklistki i Czcigodnych Cyklistów!

 

Przywitać się chciałbym z Szanownym gronem forumowiczów, połączonych wspólna pasją ;-)

 

Przyszedł czas na techniczne aspekty "cyklozy", dlatego też postanowiłem się zarejestrować i brać czynny udział w tym forum.

 

Pozdrawiam,

 

--

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...