Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Rozumiem że ciąg dalszy powitań w tym temacie więc Witam Wszystkich.

Filip, 23 lata, mieszkam pod Toruniem(Lubicz). Po wakacjach oszalałem na punkcie jazdy na rowerze. Jazda samochodem nie sprawia już mi przyjemności a wręcz męczy. Wolę wstać dwie godziny wcześniej i dojechać na uczelnię rowerem(17 km). Czysta przyjemność :yes: Jakoś szczęśliwie trafiłem na to forum, głównie po to żeby znaleźć informacje na temat tego, w co się ubrać na rower w zimę. Już znalazłem wiele ciekawych informacji. Super sprawa to forum. Pozdrawiam wszystkich miłośników rowerów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Yo!!

Michał 29 wiosen

 

teraz posiadam Konę Coiler

wcześniej był spec rockhopper

 

teraz znowu chcę się przesiaść na HT i w przyszłym roku ostrzej potrenować XC. mieszkam praktycznie w Puszczy Kampinoskiej więc mam trochę km do zjeżdżenia.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim.

Nazywam się Paweł.29lat.Obecnie mieszkam pod Krakowem.Jeśli na rower to wpadam na drugą stronę ulicy i już mogę śmigać gdzie popadnie.Od jakichś 3 lat mocno zajawiłem się na DH i FR ,niestety za stary już jestem na jakieś karkołomne dropy i tricki. Rowerek mój to takie moje drugie dziecko.Obecnie na dość rzadkiej ramie Scott Octane FR 2001 wrzuciłem komponenty coby rower nie rozpadł się na trasie do DH a można nim wyskoczyć po bułki do sklepu.

Liczę,że na forum uda się znaleźć ekipę która będzie mieć czas pośmigać w różnych miejscach w polskich górach i nie tylko.

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mam na imie Jarek, wiek 32, hopla na puncie rowerow zlapalem 3 miesiace temu.

potrzebowalem jakiegos zajecia na zabicie nadmiaru wolnego czasu i sporzytkowania energii, padlo na rower.

Kupilem na ebayu w uk Carrera Fury, model 2007, trafilo sie naprawde tanio a rower jak nowy!

I tak tluke sie chwilowo po okolicznych szosach ale w planach jest tez offroad!

Pozdrowiena na wszystkich forumowiczow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Mam na imię Mateusz, wiek 15 lat. Mieszkam w Warszawie. Od dawna jeżdżę na rowerze i od niedawna jazda na rowerze strasznie mnie tak wciąga. W zimę jeżdżę 2 razy w tygodniu po 20 km non stop. Byłem już w innych miejscowościach jak np. w Zegrzu. Kupiłem w Decathlonie w 2007 roku górski rower Rockrider 6.0. Zaciekawiło mnie to forum, mogę dzięki nim wiele rzeczy się dowiedzieć, dyskutować i podnieść swój poziom jazdy i mieć większe doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem Piotrek, mieszkam w Elblągu, mam 21 lat pomykam sobie starym "góralkiem" aczkolwiek mam w planach zmienić trochę referencje na coś pokroju DH, w związku z czym mam kilka pytań ale do tego muszę jeszcze dojrzeć :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Witam wszystkich uzależnionych.

Mariusz 47 lat.

Na rowerze od zawsze, ale powaliło mnie całkiem niedawno.

Sprawdza się powiedzenie głowa siwieje d..pa szaleje ,dla jednych rower dla innych "inny rower".

Rower taki sobie (ale nie market - firmowy) 2006 z wyposażeniem fabrycznym nie walony.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nazywam się Piotrek mam 33 wiosny

Jeżdżę od dawna oj od bardzo dawna. Pierwszy rower to jubilat na komunię ( oczywiście za duży ale innego nie dało się załatwić )

89' dostałem w końcu BMX romet (american coś tam... już nie pamiętam )i zaczęło się ;) Katowałem sprzęt aż trzeszczał a że miał korbę na kliny to w serwisie byłem raz w tygodniu :laugh: Skakanie z murów ze schodów itp a że w tedy zaczął się bum na deski i rolki to w zasadzie jeździłem sam z nimi i robiłem to co oni tylko że na rowerze. Potem Romet Mustang ( ojciec prowadził już serwis rowerowy )i połamane 5 ram :laugh:. Tatko mówił że kupi mi taczkę to może nie połamię. Teraz sam prowadzę sklepy rowerowe (dwa stacjonarne i dwa internetowe ) i niestety mam już mało czasu na jeżdżenie ( weekendy i czasami do pracy ) W sezonie jak jest ładna pogoda to siedzę w pracy od 8 do 21 jak jest więcej czasu to już zimno :)Nie będę pisał jakie to sklepy żeby nie robić krypto reklamy. Mam duże doświadczenie i będę chciał się z wami tymi doświadczeniami podzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Szymek wiek - 14, mieszkam w Lubeni k/Rzeszowa, zaczynam jazdę w FR (lekkim), od roku się dużo uczę jazdy i ćwiczę, ale dopiero teraz kupiłem signa ds2. Zapraszam wszystkich w moje okolice są tu ładne górki :) Pozdrawiam wszystkich rowerujących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...