Skocz do zawartości

[widelec] Sztywny widelec pod V - do dostania w PL?


rzymo

Rekomendowane odpowiedzi

Temat podobny, ale traktujący o widelcach, do których opona 2.1" raczej na pewno nie wejdzie :)

 

Trudno, będę szukać czegoś za granicą, zwłaszcza że specjalnie mi się nie spieszy - mam na czym jeździć (stary trekkingowy sztuciec cro-mo, do którego o dziwo wspomniana wyżej opona się mieści).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bikekatalog.pl/2010/komponenty/2088/Carbotech.Carbon.G2/

 

Można by zadzwonić do dystrybutora i zapytać.

Jeśli się zdecyduję na włókno, to na pewno na taki kształt, który ma szansę coś tłumić, a nie na proste rurki ;)

 

Uprzedzam pytanie - tak, jeździłem, jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Napiszę w tym samym temacie - pojeździłem trochę na V-ce z przodu i jednak chcę wrócić do tarczy.

Szeroka opona i kierownica z włókna dają radę, więc widelec może być aluminiowy. W związku z tym pytanie: czy może ktoś z Was ma Mosso i mógłby zmierzyć czy wejdzie koło 29"? Od środka haka do dolnej części korony musi być co najmniej 36cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, wszystkich piszę tu pierwszy raz ;)

Jako osoba o ponadprzeciętnym wzroście zachorowałem na 29-wca i szukam informacji.

Ten widelec, o którym piszecie jest wspaniały, ale dość drogi jak dla mnie, znacie jakieś tak ze 2 razy tańsze, rozwiązania (sztywne)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...