Skocz do zawartości

[Zakupy] Ostatnio kupiony sprzęt związany z rowerami


Rekomendowane odpowiedzi

Dwie koszulki 4F, zestaw do łatania opon, skuwacz i rogi (kompletuję sprzęt :) )

 

Mam Sigmę 509, ale mimo wszystko zastanawiam się, czy nie zakupić 1609 z czujnikiem kadencji... Co prawda w stacjonarnym sklepie cena mnie powaliła, ale netowo mogę mieć całość w cenie licznika (w lokalnych sklepach). Oglądałem też bluzę Berknera, na którą może się skuszę po którejś wypłacie :)

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smar Finish Line Cross Country

Łatki samoprzylepne Park Tool GP 2

Top Cap + gwiazdka KCNC

Gripy KCNC eva form

Arkusz folii przezroczystej samoprzylepnej ( do niwelowania obrać )

Osłonka na widelec Author ASF-15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brt0555, i mnie brakuje kilku funkcji w 509 :) Zastanawiałem się nad wymianą na 1609, ale zamówiłem uchwyt na telefon. Wiem, że da się używać tylko w bezdeszczowe dni, ale zawsze można go wtedy wrzucić do torby, a licznik zostanie jako zapas :)

 

A żeby być w temacie, założyłem rogi Zoom (tak, wiem co myślicie o tej firmie ;p). Zamierzam je jeszcze czymś owinąć, by były nieco grubsze (dobry pomysł na jakiś czas przynajmniej?)

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Safian, dzięki za odpowiedź:) Tak pewnie zrobię. Mam nadzieję, że wyjdzie ok. Wbrew moim obawom, nie są bardzo cienkie w użyciu. Tylko cienkie ;)

Żeby być w temacie. Doszedł do mnie uchwyt na telefon. Wygląda przyzwoicie. Zamontowanie go na kierownicy wymagało jednak gruntownego przemeblowania :) Zrecenzuję zestaw w odpowiednim miejscu jak już go trochę poużywam :)

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...