Skocz do zawartości
borowka

[muzyka] czego słuchacie?

Rekomendowane odpowiedzi

borowka

Ja słucham generalnie hip - hopu, reggae, trochę rocku... ogólnie wszystko co mi wpadnie w ucho.

Nie lubię słuchać muzyki na rowerze, bo wybija mnie z rytmu. Może to jest spowodowane inna rytmiką każdej piosenki?

pozdrawiam :rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adii22

Rock i Metal :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
accentinferno

Było:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Vroobelle

Reggae ragga dancehall, ogolnie wszystko co kojarzy sie z Vavamuffin (polecam), oprocz tego czasem jakiś rock albo metal fajny jak jest (tylko nie behemoth) to też można ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gromosmok

punk rock :thumbsup:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adamos05

Nie mam sprecyzowanego nurtu muzycznego...słucham tego co mi sie podoba...od elektroniki, przez pop, rock po metal...

A na chwilę obecną leci Lenny Kravitz z albumu Baptism...utwór 3 "Lady" :rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Puklus

A ja dla odmiany słucham eski ;) Rock oczywiście :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gabrys128

Rock, Metal i czasem Blues ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
grindz0ne

Różnej muzyki :) zależnie od nastroju i klimatu :confused: Rock/Metal/Hard core/Industrial/Electro/Goa Trance/Punk Rock/Trip-hop/Ska/ :D:P Sporo tego łatwiej by było wymienić czego nie lubię słuchać :P;):D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Arek03170

Czytam i nie wierze, :confused: U mnie w szkole chyba kilka/kilkanascie osob slucha rocku/metalu/punku. Widać rowerzyści znaja sie na muzyce :)

Słucham metalu/punk rocka i tego co mi wpadnie w ucho.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pawel90

Różnie, zależy od sytuacji i nastroju:D ale generalnie muzyka klubowa:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Phil

Ja lubię muzykę starszą ode mnie :D Mam tutaj na myśli przede wszystkim stary rock. Pink Floyd (od Green Is The Colour po Comfortably Numb), Dire Straits (przede wszystkim takie kawałki jak What's The Matter, Baby), Genesis (Land Of Confusion itd.) & Phil Collins (zajedwabisty Easy Lover w duecie z Philipem Bailey'em). Z polskich zespołów to oczywiście Perfekt, kilka kawałków Dżemu i stare utwory Budki Suflera (Tyle z Tego Masz, Czas Ołowiu, Jolka Jolka itd.). A także ogólnie hiciorów z lat '60, '70, '80.

Gust mam specyficzny, wiem. Ale nie potrafię znieść współczesnej muzyki. Takie trzydziestoletnie kawałki mają coś w sobie niezwykłego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Puklus

Ja w zasadzie tez podobnie czasami :P

Dżem ale tylko z Ryśkiem,

Dire Straits - klasyka :D podobnie jak Genezis czy Pink Floyd. Rowniez AC/DC jak najdzie ochota, Deep Purple - sporo tego, Robert Plant.

Nie zapominać o Iron Maiden, czy Metallica bo na tym sie wychowywałem :D

Generalnie to niewiele jest rzeczy ktorych nie lubie ale zdarzaja sie :P

Po polsku lubie Kazika w różnych jego wydaniach :D , Lubie Grabarza, Lubie Anje Ortodox :D nawet ciezko wymieniac jest :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adii22
Gust mam specyficzny, wiem. Ale nie potrafię znieść współczesnej muzyki. Takie trzydziestoletnie kawałki mają coś w sobie niezwykłego.

Oj tak :rolleyes:

Szczególnie POP, bo w Rock i Metal można znaleźć niezłe kawałki, które są w miarę nowe, ale i "zajedwabiste" :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Puklus

Szkoda ze ceny sa dośc nieprzystępne ;) Niby nie dużo, ale liczac dojazd 2 bilety (panna) to sie robi ciekawa sumka ... Ale bedzie sie działo na pewno :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Robert

Od momentu wyjścia informacji myślę skąd znaleźć kawałek wolnego budżetu.

Co do muzyki, to rock, metal, punk, punk rock, alternatywa i pochodne. Zespołów wymieniać nie będę bo jest tego sporo, jak kogoś interesuje to odsyłam tutaj: http://www.lastfm.pl/user/Grellenort

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adq

Ja słucham głównie metalu: Slipknot, Static X, Mushroomhead,i inne .... Polecam te kapele. Nie pogardzę jednak każdą inną dobrą muzyką. Nie przepadam za głupawymi kawałkami klubowymi albo totalnie zkomercjonizowanym kalpelami dance:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TocaS

Trance, Electric to głównie, a z resztą to wszystkiego po trochu.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
detonator

No ja tylko trance, ewentualnie niekomercyjne techno:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
juhu

Mam tak samo jak borowka. Już myślałem, że tylko ja tak mam. Kiedyś na rowerku jeździłem z muzą w uszach. To raczej nie dla mnie. Podczas słuchania muzyki jestem za bardzo wyluzowany i mi się nie chce jechać B) Z tym rytmem jest coś na rzeczy. Złapałem się na tym, że próbowałem z rytmem piosenki schynchronizować kadencje. Jak trzeba było szybko pedałować to szybka piosenka nawet mi pomagała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
borowka

teraz robię playlistę nową i tam bedą znajdować jakieś rockowe/metalowe kawałki, bo one genaralnie są w podobnym tempie. Zobaczymy jak się to sprawdzi :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jakobs

Brutal death metal, grindcore, thrash itp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta