Skocz do zawartości

[ZLOT] II Ogólnokrajowy międzynarodowy ZLOT Forumrowerowe.org


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze strasznie szybko trzeba się zdecydować. Żebym to ja wiedział co będzie w czerwcu ;) Czy szef da urlop, czy nie będzie z niczym kolidować <_<

 

Dużo bardziej odpowiednia wydaje mi się wpłata w formie zaliczki, np 10 zł, która w przypadku niepojawienia się idzie w ręce schroniska. Ale bezzwrotne 50 zł to już "sporo", ciężko planować weekendowy trip pół roku wcześniej...przy takim rozwoju sytuacji nie pozostaje mi chyba nic jak znaleźć sobie nocleg na własną rękę. Na nagrody oczywiście się dorzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniłem w głównym wątku i napisze tutaj.

 

15 STYCZEŃ TO NIE JEST OSTATECZNY TERMIN ZAPISÓW TYLKO DATA KIEDY MUSIMY WPŁACIĆ ZALICZKĘ 20% ZA CAŁE SCHRONISKO ! ! ! JEŻELI WPŁACI 23-25OSÓB LUB ZNAJDZIEMY CHĘTNEGO KTÓRY ZAŁOŻY WIĘKSZA CZĘŚĆ KASY NA REZERWACJĘ(pisze to całkiem poważnie, zwrot natychmiast jak wpłaci 25 osó;) TO WPIS O DACIE 15STYCZNIA ZNIKNIE I BĘDZIEMY PRZYJMOWAĆ WPŁATY NA BIEŻĄCO.

Liczę jednak, że ponownie staniemy na wysokości zadania i uda się sprawnie zorganizować zapisy.

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Czy to ma byc weekend z 11-13 ? Prosze nieeee. Zbiega to sie ze Skadnia w Sopocie a niestety jako reprezentant klubu z Pomorza musze jechać na wszystkie wyścigi znajdujące sie blisko mojego miejsca zamieszkania.

 

:P chcialo byc sie Pro to teraz trzeba cierpiec...

 

Kaska pofrunie na poczatku grudnia jak sie znowu rozmnozy na polskim koncie :P

 

Ogladalem i sprawdzalem i chyba jednak zrezygnuje z Ryan'a. Zdzieraja straszliwie, kapitaliscizapyzialeichoczy :)

 

 

Takze pozostaje Wizir i Easy... Moze przygodzi sie frunac razem 1415chris? Ciekawe ile rowerow moga zapakowac na raz do tego samego samolotu?

 

Ponownie pytanie do Prezia: pobyt do poniedzialku rana zalatwiac samemu czy mozesz szepnac slowo Gospodarzom?

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Może wyruszyć z odpowiednim wyprzedzeniem ...rowerem :P

 

hehe... Ale tylko wtedy jak sam do mnie dojedziesz i zrobimy te traske w duecie :P

 

 

Mozesz zaplanowac dluzszy urolop, surrey hills to zarabista gratka jak na herbaciarnie, mozemy przed zlotem troche rozprostowac stare kosci :) 5* nie mam ale 'polska goscinnosc' gwarantowana.

 

Ja tez pisze sie na poniedzialek.

 

hmmm... Osobiscie preferuje Peak District ale nie mowie nie. Sie zobaczy jak bede stal z dluzszym urlopem. Szefostwo sie wlasnie zmienilo i moze nie byc tak wyrywne do dawania wolnego...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja... i nastała cisza...

 

zaczęliście o pieniądzach to i dziwu nie powinno być, że ludzie się nie odzywają :confused:

 

postanowiłem olać sprawy uczelni, najwyżej sesja mi się przedłuży ;) i wpłacę w grudniu jak Mikołaj przyjdzie :P

 

chyba, że można w towarze?? to mogę wam i dziś coś wysłać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...