Skocz do zawartości

[ZLOT] II Ogólnokrajowy międzynarodowy ZLOT Forumrowerowe.org


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

 

Patryke wywnioskowalem z Twojej odpowiedzi ze jechales obok i wkladalismy razem rowery nad glowy... a ja jechalem z Zakopanego i jakos Cie nie pamietam (a czwarty rower bym zapamietal) :)

Nic nie ma znaczenia grunt ze jest taka metoda aby pospiesznym przewiezc rowery i miec je pod reka... (Polak to takie stworzenie ze jak przechodzi obok i mozna cos zlamac lub ukrasc choc lampke to nie przepusci okazji...)

 

Prawde mowiac wolalbym powiesic na hak tam gdzie powinno byc jego miejsce i nie meczyc sie ale to niesty Polska...B)

Spoko, pomyliłem Tomków B)

Wtedy kiedy upychałem tak rowery to akurat wracałem z Bieszczad, rowery wsadzałem w Zagórzu. Pierwsza stacja, więc nie było problemów z upchnięciem. To raczej nie byłem ja B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku...a Rulez gdzie masz problem bo delikatnie zaczyna mi brakować cierpliwości? Ludzie po 30km jechali z Wałbrzycha, teraz szykują się podobne dojazdy i nikt nie narzeka. Gdzie tkwi problem żeby 3km z parkingu dojechać do schroniska? Co jest kurcze 3rowery, tona ciuchów i kosmetyczka? Jak chcesz to Ci pomogę osobiście ale po jaki kij ferment i narzekania co drugą stronę?

Chcesz bliżej parking zaparkuj na Homolach i płać za każdą godzinę.

 

Miałem tego nie mówić ale usłyszałem temat który zwalił mnie z nóg. Po telefonie do schroniska usłyszałem od Kierownika, że są jakieś akcje sprawdzania mnie i Lookasa czy na pewno mamy rezerwacje, że ktoś dzwoni i nas lustruje po podejrzewa, że zachowaliśmy kasę dla siebie i zbieramy jakieś dziwne zaliczki.

Sorry ale jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości zapraszam do mnie lub do Lookasa na gg, tel lub o inną formę kontaktu osobistego. Nie jesteśmy na forum od wczoraj, Zlot robimy po raz drugi ale po takich akcjach jak dziwne tematy wychodzą dalej naprawdę traci się chęci.

 

 

Mamy zamiar dobrze się bawić i na chwile obecną nic i nikt nam tego nie zepsuje ;).

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chciałem się zabawić, ale pewne problemy zdrowotne, oraz to, że nie zdołałem zmienić auta na czas + kwestia parkingu przesądziły .

Co do sprawdzania, ponieważ byłem na poprzednim zlocie, nie wątpię w uczciwość, a nawet część poprzedniego wpisowego przeznaczyłem dla ogółu ;)

Nie powiem, szkoda ...

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ale smutasy tu się pojawiają ...cywilizację to ja mam na codzień, a 4 dni w lesie + rower to czysta przyjemnośc i nie ważne spanie na podłodze nawet 50km od parkingu, Marcin gratuluję spokoju ducha :thanks: i jak wspominałem na nastepny rok trzeba ustalić twarde zasady :wacko:

pierw zbiórka kasy i zamknięcie listy potem rezerwacje i wybór obiektu ... a reszta niech spada ...

 

Wprawdzie mój kumpel odpadł (sprawy rodzinne), ale chodź nie musiał to i tak kase przelał bo obiecał że pojedzie, a u nas słowo jest słowo i nie chciał robić kłopotu z rezygnacją, a tu kolesie mają problem z paroma metrami od parkingu, sraczką, powodzią w Warszawie i czymś tam jeszcze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ju? z Durbaszki w telegraficznym skrocie: Lookas podal dobre wspolrzedne pogody - zar z nieba okrutny, chmur nie widac. Przekretu nie ma-kiero schroniska czeka na zlotowiczow. Z Nowego Targu do samego schroniska jest jakies 50km. Ostatnie 3km musialem z przyczepka prowadzic. Pokoje OK. Przybywajcie bez marudzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku...a Rulez gdzie masz problem bo delikatnie zaczyna mi brakować cierpliwości? Ludzie po 30km jechali z Wałbrzycha, teraz szykują się podobne dojazdy i nikt nie narzeka. Gdzie tkwi problem żeby 3km z parkingu dojechać do schroniska? Co jest kurcze 3rowery, tona ciuchów i kosmetyczka? Jak chcesz to Ci pomogę osobiście ale po jaki kij ferment i narzekania co drugą stronę?

Chcesz bliżej parking zaparkuj na Homolach i płać za każdą godzinę.

 

Miałem tego nie mówić ale usłyszałem temat który zwalił mnie z nóg. Po telefonie do schroniska usłyszałem od Kierownika, że są jakieś akcje sprawdzania mnie i Lookasa czy na pewno mamy rezerwacje, że ktoś dzwoni i nas lustruje po podejrzewa, że zachowaliśmy kasę dla siebie i zbieramy jakieś dziwne zaliczki.

Sorry ale jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości zapraszam do mnie lub do Lookasa na gg, tel lub o inną formę kontaktu osobistego. Nie jesteśmy na forum od wczoraj, Zlot robimy po raz drugi ale po takich akcjach jak dziwne tematy wychodzą dalej naprawdę traci się chęci.

 

 

Mamy zamiar dobrze się bawić i na chwile obecną nic i nikt nam tego nie zepsuje :).

 

Pozdrawiam!

Marcin

 

Czytając to śmiać mi się chce, czarny humor bo czarny ale mimo wszystko śmieszne a śmieszą mnie Ci ludzie którzy robią problemy, sprawdzają organizatorów. ###### panowie co to ma być ? Nikt wam nie kazał, w tamtym roku było wszystko dopięte na ostatni guzik więc myślę że Marcinowi można ufać zwłaszcza że zaangażował w to mnóstwo czasu oraz pieniędzy (chociażby na telefony). Osobiście żałuje że mnie nie będzie ale cóż widać komuś się nudzi w sobotę żeby poprawki akurat robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...