Skocz do zawartości

[Zlot] Wybieramy Zlotową koszulkę - Ankieta


Koszulka Zlotowa   

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który projekt wybierasz?

    • Kubusiowa 1
      0
    • Bendus 2
      4
    • SEL 3
      42
    • Arroyo 4
      0
    • SEL 5
      12
    • SEL 6
      5
    • SEL 7
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jako, że I Zlot ForumRowerowe.org zbliża się wielkimi krokami najwyższa pora żeby podjąć wybór co do projektu który zawita na naszych koszulkach.

Poniżej widzicie kilka projektów które zostały przedstawione przez forumowiczów w wątku http://www.forumrowerowe.org/index.php?showtopic=47563

 

Na chwile obecną bierzemy pod uwagę koszulki bawełniane o gramaturze 190g w kolorach czarny i biały o klasycznym kroju. Być może uda się załatwić model damski ale to info pojawi się jutro.

 

Nie chcemy wtopy więc wybraliśmy sprawdzonego wykonawcę Koszulkowo.com. Cena koszulki 190g z naszym nadrukiem przy założeniu zamówienia 60-70szt to 28zł.

 

KONIEC ANKIETY - 18 KWIETNIA godz. 22:00

 

Po ankiecie najpóźniej 21/22 Kwietnia będziemy mogli podać ostateczny koszt koszulek. Zamówienia będą zbierane przez 2tyg.

Zlotowicze otrzymają koszulki na Zlocie :P, zwycięzca zgodnie z wpisem w poście konkursowym otrzyma koszulkę gratis. Innym zainteresowanym koszulki zostaną przesłane natychmiast po Zlocie. Koszt wysyłki zgodnie z cennikiem PocztyPolskiej.

 

 

I na koniec mała prośba:

W TYM WĄTKU TYLKO WYBIERAMY PROJEKT oraz każdy dopisuje miejsce w którym widział by nadruk nicku.

Wszelkie dyskusje na temat projektów, kolorów, koncepcji oraz tematów pobocznych związanych z koszulkami toczyły/toczą się w http://www.forumrowerowe.org/index.php?showtopic=47563 . Wszelkie dyskusje w tym wątku będą skrzętnie czyszczone.

OTO I PROJEKTY:

Kubusiowa 1 1e33e4f72e2e9381m.jpg

Bendus 2 fcbabe0847885c82m.png

SEL 3 abc4ce8e2961e519m.jpg

Arroyo 4 - PRZÓD 8e0f9cd3d8e49facm.gif

TYŁ 012da6b26104fed2m.gif

SEL 5 44229d3517a66b63m.jpg

SEL 6 c7366e51b93589f2m.jpg

SEL 7 1757e7c09ba083e0m.jpg

 

Pozdrawiam i zapraszam!

Marcin Goluch

 

P.S. W razie pytań jestem pod GG3682135

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Głosowanie trwa ale już udało mi się ustalić pewne rzeczy z Koszulkowo.com.

 

Oba wygrywające obecnie projekty są do wykonania. Projekt Sel5 z małą modyfikacją trzeba będzie troszkę pomniejszyć rower na plecach a przedłużyć "drogę".

 

Koszt wykonania dla bawełny 190g - 28,50zł (w tym mamy już nadruk nicków i dodatkowe 1zł na koszulkę dla zwycięskiego projektu).

 

Przy zamówieniu 60-70szt możemy wybrać dwa projekty i nie ważne czy zostanie wykonane 50szt SEL3 i 20szt SEL5 wszystko zostanie wykonane w jednej cenie.

Kolory koszulek czarne i białe.

 

Coś o co pytały nasze piękne Panie: TAK MOŻEMY WYKONAĆ KOSZULKI W DAMSKIM KROJU smile.gif.

 

Osoby które nie będą mogły odebrać koszulek na Zlocie mogą je otrzymać Pocztą-Polską zgodnie z cennikiem + 70g koperta. Wysyłka jako polecony priorytet.

 

W niedzielę podam wątek z formułą zamówień i kontem do wpłaty także szykować pieniążki smile.gif.

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 7. niebie :P

no a ja w sumie nie wiem -.- bo jak są na szerokość ok, to mi brzuch wystaje, a tego nienawidzę :/

Marcinie, jak z rozmiarami?

 

Agenciara, a ja mam krótkie włosy ;) więc po problemie (ale niechaj odrastają, bo z kaskiem to masakra z tymi włosami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...