Skocz do zawartości

[XC] Centrumrowerowe.pl KujawiaXC


snuffi

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda zadałem takie samo pytanie na trojmiejskim forum, ale dla pewności się powtórze, masz wolne jedno miejsce?? Pociąg w mojej sytuacji odpada, a bardzo bym się chciał pojawić zwłaszcza że kilka osób z orgów by mnie zabiło gdybym się nie zjawił :D Koszulka Bydziapower do czegoś zobowiązuje...

 

Ja jade z Trzymiasta na 100% chyba że zima przyjdzie to wtedy wymiękam. Rowerek już jest przygotowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety transportu samochodowego brak. Po rozmowie z rodzina zdecydowałem się na pociąg. Na szczęście kolei o dziwo stanęła na wysokości zadania. Pociąg o 9 i na miejscu będę przed 12. Zdążę się spokojnie przygotować przed startem swojej kategorii, a i powrót będzie dogodny. Także do zobaczenia jutro na starcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma oznaczonej liczby okrazen. Ok 60 min bedziesz jechac tzn ze jak zwyciezca kat. Junior wjedzie na mete po 60 minucie to jest koniec i ty konczysz wtedy tez, nawet jezeli masz -1lap (Tak bylo rok temu przynajmniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu pewnie chodzi ci o niektóre zjazdy - trzeba przyznać że są trudne technicznie ale przecież nie trzeba od razu zjeżdżać, można zejść z rowerem. Dawaj dawaj... chociaż ci co nie przejechali próbnego kółka trochę się zdziwią ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo grubo...zadnej gleby, trasa rzeźnia, kondycji zero, wole nawet nie wiedzieć który byłem na mecie, juniorzy jak zwykle spuścili lanie, szacunek dla Rudda za piękne kilkumetrowe stopie ktore zrobil hamujac przed klientem ktory postanowil sie glebnac tam przy tej czarnej ziemii, szacunek dla mnie ze mi udalo sie w nich nie wjechac, szacunek dla ekipy orgow za wzorowo oznaczona trase, bufet na mecie, zapisy, atmosfere, naglosnienie, dojazd itd itp

 

jednym slowem impreza udana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przejechałem z mastersami 2 rudny ;) na więcej i tak nie byłoby siły. Trzy razy schodziłem na zdjazdach i wysypałem się na zakrętach za mostkiem :P

 

Dzięki ludziom dobrej woli, którzy naprawili mi łańcuch jeszcze przed zawodami, inaczej nici ze startu i wracałbym z buta do domu...

 

Impreza pomimo obsuwy czasowej całkiem przyjemna - choć aby się trochę pościgać, trzeba być wyjeżdzony w takim terenie.

Gratulacje dla wsystkich uczestników i orgów za całokształt.

 

Czy spotkamy się w maju, zobaczymy, to już będzie bliżej właściwego sezonu, w którym jak co roku pierwszeństwo ma TRIATHLON!

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas_t1, hehehe, dzięki że nas nie przejechałeś ;)

 

W tym miejscu pozdrawiam też Pulse'a, a raczej jego głos który słyszałem za sobą jak mnie pogania, później już niestety się nie zobaczyliśmy.

Pozdrawiam także lukasa_t1, który pozwolił pomacać mi swojego Pinnacle niestety nie udało mi się na nim przejechać bo po wyścigu też się nie zobaczyliśmy :P

Pozdrawiam Pana ochroniarza w obcisłej koszulce :P

 

Trasa bardzo mi się podobała, atmosfera przednia, tylko noga coś na razie w xc nie daje zupełnie rady...

 

Zdjęcia wszystkich kategorii dodam za jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...