Skocz do zawartości

[konkurs]Zlotowa Jubileuszowa koszulka - bawełniana - konkurs na logo/napis


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Z racji, że I Międzynarodowy Zlot Forumrowerowe.org zbliża się wielkimi krokami czas na kolejny etap.

Chcielibyśmy wypuścić serię koszulek Jubileuszowych na którym znalazło by się logo/hasło/nazwa forum i okazji z jakiej koszulka powstała.

 

Wymagań jako takich na starcie nie mamy ale proszę o zwrócenie uwagi na hasła które pojawiają się na forumowych banerach oraz kolorystykę. Logo/napis musi być czytelne i zawierać max 2-3kolory. Kolory koszulek podstawowe czarny lub biały.

Miejsce wykonania i technologia w jakiej powstają napisy dostępna na www.koszulkowo.com.

Obowiązkowo każda koszulka będzie zawierała nick forumowicza. Proszę o zachowanie czytelności wzoru i umiaru żebyśmy nie wyglądali jak tablica ogłoszeniowa.

 

Jako, że jest to konkurs zwycięzca otrzyma koszulkę wg. swojego projektu gratis i uścisk ręki Prezesa forum :).

 

Wszystkich pałających żądzą wyżycia się w programach graficznych lub dysponujących żyłką grafika zapraszamy do umieszczania w niniejszym poście swoich propozycji.

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak :) Zwykly t-shirt z niezwyklego zlotu :)

Tomek, ale wtopiłeś... :P To jest jeden projekt, jak juz kolega wyzej napisal, tylko przod i tyl.

 

Kubusiowa - projekt pomysłowy i fajny, ale ten rowerzysta faktycznie przekombinowany. Zwlaszcza, ze "ORG" ucieka gdzieś i nie jest tam gdzie być powinno.

Moze spróbuj zrobić tego rowerzyste ze słów " I oficjalny zlot" albo "I oficjalny zlot forum rowerowego" ?

Jak mnie najdzie wena to może coś stworze :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa koszulki rowerowej dalej sie toczy w głowach ale to będzie koszt minimum 100zł i to jak znajdziemy sponsora. Typowa rowerówka na zamówienie to nie jest tania sprawa.

 

Jeśżli chodzi o koszulke Zlotową to faktycznie miałem na myśli koszulkę okolicznościową, bawełnianą.

 

Kubusiowa jeśli chodzi o Twój projekt to przód PIERWSZA KLASA tylko bym to ieco zmniejszył żeby nie było na całą klatę a bardziej na boku. Tył hmmmm nieco przekombinowany i skomplikowany.

 

Jeszcze jacyś chętni?

Ahia i koszulkowo podałem jako sprawdzonego wykonawcę nie jako naszego wykonawce docelowego.

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód proponuję prosty i wyrazisty:

projekt2gi.th.gif

 

Natomiast nad tyłem muszę popracować, chyba że ktoś zrobi to za mnie, pomysł mam taki:

projekt2backgi.th.gif

Czyli trójkąt ostrzegawczy, w środku zjeżdżający rowerzysta, a pod spodem podpis w stylu "05-07/06/2009 I Oficjalny ZJAZD forumrowerowe.org"

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEL dobra robota!

Jak bedziesz miał chwile wstaw z przodu rowerek z koszulki Kubusiowej. Szczerze mowiac torowa kierownica mi sie srednio podoba :icon_mrgreen:. Z Bendusowej koszulki podoba mi sie wpis z datą który dołożył bym z tyłu lub na rękawie projektu SELa.

 

Co do Nicka to wrzucił bym go w okolice karku lub na rękaw.

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koszulce Sela nie podoba mi się szosówka na froncie koszulki :icon_mrgreen: . Poza tym drobnym mankamentem przód ładnie zakomponowany.

arroyo miał ciekawy pomysł z tym zjazdem na tył - warto spróbować tę ideę dopracować.

bendusowy projekt ogólnie najbardziej mi się podoba pod względem estetyki, jedynie kształt grafiki - kwadrat - mi tu nie pasuje... gdyby tak wkomponować ten rysunek bardziej płynnie w tło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...