Skocz do zawartości

[sklep] sparrow-bike


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

kupuje u niego przeważnie narzędzia, odbieram osobiście, żadnych problemów.

nigdy nie korzystałem z wysyłki ani nie miałem reklamacji a w takich sytuacjach najwięcej można powiedzieć o sprzedawcy.

dla mnie to sklep raczej stacjonarny, ogólnie sklepik jest malutki, dosłownie zawalony towarem B)

kontakt osobisty bardzo przyzwoity

pozdrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem u nich korbę z suportem. Problemem największym były kłopoty z pocztą (koniec 2007, strajki itp), awiza, których nie było, paczka do nich wróciła, wysłali raz jeszcze i doszła po 1,5 miesiąca w sumie. Ale kolejnym problemem (i tu już z ich winy) było to, że okazało się, że to nie ta korba... Kobieta, która pakowała wrzuciła do paczki dobry suport, ale korbę jakąs inną. Odesłałem, wysłali odpowiednią i było już ok. Ogólnie kontakt dobry, facet dzwonił i przepraszał itp. i przyznał, że mają dużo zleceń i nie wyrabiają. Do tego zakręceni mocno byli, bo wysłali właściwą korbę 2 razy do mnie - raz w dniu jak dzwoniłem, że doszła inna i drugi raz jak ta niewłaściwa dotarła już do nich. Ale ogólnie pozytywnie, tylko gdyby nie byli tacy zakręceni B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja u nich kupiłem Juicy 7 i nie jestem zadowolony.

Kolega w tym samym czasie zamówił bb7.

 

Okazuje się, że numery seryjne na obu hamulcach zostały chamsko zdrapane śrubokrętem. Połowę zacisku mam porysowaną.

 

Koleś specjalnie tak robi fotki, żeby nie było widać tych rys. Poproście o fotkę przedstawiającą numer seryjny. Raczej się nie doczekacie.

 

Napisałem do niego maila. Taką otrzymałem odpowiedź: to nie nasza wina tylko dystrybutora, bo to są hamulce OEM i trzeba było usunąć numery seryjne. Ani przepraszam, ani pocałuj się w D...

 

Zapłaciłem 400zł za porysowany hamulec, w dodatku zapowietrzony.

 

Panu Tadkowi30 i całej ekipie Sparrow-bike mówię stanowcze NIE. Kolejne zakupy zrobię u Formickiego.

 

Może dlatego zostałem tak potraktowany, bo zamówiłem hamulec za 399zł(facet zapomniał zaktualizować ceny w sklepie internetowym, bo na allegro hamulec był po 470zł). Tak czy inaczej, zachował się nie w porządku i każdemu będę odradzać zakupy u niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moje doświadczenie z tym sprzedawcą są identyczne do opisanych przez Andrew. BB7, które kupiłem za pośrednictwem allegro mają zdrapany numer seryjny a miejsce "inwazji" nieudolnie zamaskowano markerem. Poza tym w zestawie miała się znaleźć tarcza WinZipa 180 mm i adekwatny adapter. Niestety w paczce zapakowana była tarcza Avid 185 mm i za mały adapter. Sama przesyłka szła 8 dni. Sprzedawca nie odpowiada na moje e-maile (wysłałem dwa) i zmuszony chyba będę wystawić odpowiedni komentarz. Oraz poinformować allegro .

 

Nie cierpię takich sytuacji… :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
(...) Hamulec bez numeru to jak auto z przebitymi numerami - sugeruje, że kradzione(...)

Raczej że z gwarancją może być problem :)

 

Kupowałem kilka razy u niego - Tadek30/Sparrow-bike i nie miałem problemów, więc czytając co piszą o tym sklepie to widocznie musiałem trafić na ich dobry dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...