Skocz do zawartości

[uczciwość] transakcje z użytkownikami forum


Kanonier

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze powiem że nigdy nie miałem takiej sytuacji. Stąd moja nie wiedza w tym temacie. Muszę zgłębić temat jutro i zobaczyć co i jak. Napisałem koledze parę wiadomości i nic a wiem że raczej odczytał ponieważ widziałem, że logował się na forum.

 

Wysłane Tapatalkiem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sprawa zakończona jednak pomyślnie z kolegą mekp.
Niech zgadnę sprzęt wysyłał ci 3 tygodnie, nie odpisywał na PW, a gdy postraszyło się go łatką oszusta giełdowego, wymyślił jakąś idiotyczną odpowiedz pokroju "przetrenowałem się tak bardzo, że nie miałem ci siły odpisać" - przynajmniej tak było u mnie, jednak po 3 tygodniach dostałem to co miałem dostać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za offtop ale aby uniknac takich sytuacji wystarczy poprosic o przesylke "za pobraniem" .

 

Wtedy nie ma prosb o wysylke, czy bez sensownego czekania gdy pieniazki dawno sie juz przelalo.

 

 

 

No w zasadzie też tak można.

 

Wysłane Tapatalkiem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o osoby prywatne to tylko taki sposob motywuje do szybkiej wysylki.

 

Nie ma to juz wplywu na stan, moze klamac.

 

Ale to juz nastepna historia.

 

Wiec jesli taki pacjent wysle Ci przesylke za dwa tygodnie Ty mozesz grzecznie przeprosic Pania listonosz iz nic takiego nie zamawiales, wiec paczka wroci do wlasciciela z prosba o pokrycie kosztow powrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uzytkownikiem jasinski21444.

 

Otoz zakupilem od niego przez allegro hamulce dnia 04.12.2013, sroda, kolejnego dnia czyli w czwartek mial juz pieniazki na koncie.

 

W czwartek nie mial czasu wyslac, wiec ok.

 

W piatek padly komputery na poczcie, Ksawery, wiec ok.

 

W poniedzialek kurier niby odebral paczke, a paczki ani widu ani slychu.

 

Numer przesylki nie pozwala sprawdzic gdzie jest poniewaz w systemie DPD jej nie ma.

 

Dzwoniac na infolinie DPD nie sa wstanie powiedziec gdzie jest paczka poniewaz nie maja jej w systemie.

 

Nie moge dogadac sie tez z kontrahentem.

 

 

W DPD powiedzieli ze jesli cos takiego nastepuje to nadawca powinien wyslac do nich protokol sporzadzony przez kuriera, ale ja nie wysle bo dostalem tylko cos takiego na ktorym nic nie ma:

 

....do wgladu...

 

 

 

 

Nie chce negatywnie oceniac kolegi Jasinski21444, tylko niech poczuje sie do tego aby ta sprawe rozwiazac!

 

Zamrozilem troszke gotowki i ani hamulców ani jazdy.

 

 

 

 

 

 

 

EDIT:

 

Paczka sie znalazla, dzis zostala dopiero nadana.

 

Wiec po co klamac?

 

Nie rozumiem...

 

 

Edytowane przez gajutrw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam Forumowiczów:

 

buchar69 - świetny kontakt, pełna kultura oraz ciekawe produkty na Jego stronce allegro! Dzięki Buchar!

 

itr - zamówił przez mnie kilka fantów z jUKeja, cała transakcja przebiegła szybko, sprawnie i w miłej atmosferze!

 

IvanMTB - godny polecenia kupiec, zapalony cyklista z indywidualnym podejściem do codzienności...Szacun!

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...