Skocz do zawartości

[zlot] Kto się ze zDolnego śląska wybiera? :)


Nawrotek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Root Admin

we wrocku na pksie nikt nie sprawdza czy masz bagaz czy nie. autobus podjeżdża, ty otwierasz sobie sam kufer, ładujesz walizy i wsiadasz. kierowca nawet nie raczy wyjsc z kapsuły. Swoja droga, ja tez planuje wyruszyc na zlot obowiazkowo. Nie wiem tylko jak moj rower, ktory stoi juz 3 rok w PL nieuzywany... nawet go na oczy nie widzialem, ale postaram sie zarezerowac specjalny bilecik do wro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocku dworce są naprzeciw siebie, busy Guliwer nieopodal 100m dalej. PKP radze omijać, chyba że udasz się na Wałbrzych a potem innym środkiem transportu do celu.

 

Marcin, tak dokładnie to ten singielek, jechałem tamtędy pierwszy raz i przypadł mi do gustu :)

Przewodnikiem mogę być ale jedynie na trasach objeżdzonych/znanych przeze mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm coś mnie ominęło. Jaki zlot? Jakie czerwiec o co biega? Co za plany? Noclegi w orle? To ja też się na to piszę :)

 

I jak coś to u mnie miejsce też jest więc nie ma problemu :)

 

Ale napiszcie coś więcej bo ja coś nic nie wiem o żadnym zlocie, ale koncepcja mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wrocku na pksie nikt nie sprawdza czy masz bagaz czy nie. autobus podjeżdża, ty otwierasz sobie sam kufer, ładujesz walizy i wsiadasz. kierowca nawet nie raczy wyjsc z kapsuły. Swoja droga, ja tez planuje wyruszyc na zlot obowiazkowo. Nie wiem tylko jak moj rower, ktory stoi juz 3 rok w PL nieuzywany... nawet go na oczy nie widzialem, ale postaram sie zarezerowac specjalny bilecik do wro :)

proponuje niech rodzina zrobi ci zdjęcie stanu obecnego - w razie czego przyjedziesz wczesnej zeby go odgruzowac albo bedziesz mial czas zeby kupic nowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, całkiem poważnie (: Pakujesz w Guliwerka co chcesz, o której chcesz (bo kiedyś zależnie od godziny mieli różne ceny) za 7 zł jedziesz.

Tylko nie wsiadaj w PKS Świdnica. Te mają tendencję do płonięcia na trasie.

Stanowisko 15 zdaje się (;

A całe rowery nie raz i nie dwa widziałam w bagażniku. Tylko czasem się stawiają na pedały (; ale to odkręcić wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm coś mnie ominęło. Jaki zlot? Jakie czerwiec o co biega? Co za plany? Noclegi w orle? To ja też się na to piszę :)

 

I jak coś to u mnie miejsce też jest więc nie ma problemu :)

 

Ale napiszcie coś więcej bo ja coś nic nie wiem o żadnym zlocie, ale koncepcja mi się podoba

 

temat numer jeden

 

http://www.forumrowerowe.org/Zlot-Pierwszy...ORG-t45438.html

 

i numer dwa

 

http://www.forumrowerowe.org/index.php?sho...t=0&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

z tego co pamietam 3 lata temu zrzuciłem z przodu na najmniejszą zębatkę i z tyłu też, zeby łańcuch się nie naciągnął, ale zostawiłem go uwalonego w błocie... potem starzy go przeniesli do znajomych i tyle go widzialem. Martwię się raczej o opony niż resztę, bo nawet jeżeli zaśniedzieje to i tak po jednym przejeździe wszystko odpadnie i będzie błyszczące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hey dolnoslazacy/czki ja tez juz wplacilem. Co do tego jak dore to jeszcze sie zastanawiam, ale raczej samochodem. W koncu te pare piwek do rana wywietrzeje, a upic sie nie trzeba, zeby sie dobrze bawic. Pogadam jeszcze z moimi ziomami z Twardej moze jeszcze ktos dolaczy. Ja to raczej lajtowa wersje trasy wybiore.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...