Skocz do zawartości

[zlot] Kto się ze zDolnego śląska wybiera? :)


Nawrotek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak tylko naprawie sobie reke to tez sie zjawie. Noclegu chyba nie bede sobie zaklepywal, bo jak sie upre to ze Swidnicy do Orla dojade na rowerze :) Ale pewnie skonczy sie na tym, ze podjade do Rzeczki autem i potem rozgrzewka na podjezdzie do Orla.

 

Tobo, bedziemy Nawrotka na zmiane pilnowac, coby nam sie chlopak nie rozpil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty nie mysl sobie ze bedziesz cokolwiek procentowego pil niepelnoletni czlowieku ;) moja belfrowska dusza na to nie pozwoli heh

Umarłem :)

Panowie widze żeście młode pokolenie skoro tylko do 20L beczek siadaliście ;). Tylko żeby nie było że z planowanej godziny startu np 9:00 wyjdzie 12 :).

W info o zlocie pojawi się dopisek o zgodzie rodziców na udział w zgromadzeniu i pobieraniu złotego trunku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kubków piwo jest smaczniejsze, a jak się zassiesz z butelki i kiełbaska do środka wpłynie to co? Eksponat muzealny się zrobi :) a tak to kulturka pełna, najlepszym pomyslem byłaby jedna beczka 50l na cały zlocik bo 20l z mało stanowczo będzie :)

 

Emmm a trasa już jakaś obmyślona gdzie by przeciągnać peleton czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trase można objechać przed zlotem, mogę się stawić jako chętny :D

 

Dowody będą sprawdzane ? ;) Jurasek, sęk w tym że najgorsze co się może przytrafić podczas wieczornych rozmów to właśnie brak piwa i nikt tu wcale nie mówi o lejących się hektolitrach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...