Skocz do zawartości

Międzygwiezdny Zlot tego forum


Xanagaz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

W takim razie ci co się zadeklarowali. Niech napiszą jak z dojazdem sobie poradzą, czy mają już sprecyzowane w jaki sposób dostać się na miejsce. Czy raczej będą wszystko załatwiać w w połowie maja ? Jakieś propozycje itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ci co się zadeklarowali. Niech napiszą jak z dojazdem sobie poradzą, czy mają już sprecyzowane w jaki sposób dostać się na miejsce. Czy raczej będą wszystko załatwiać w w połowie maja ? Jakieś propozycje itp. itd.

Ja jadę u Ciebie na bagażniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bezpośredni pociąg od siebie z Koluszek do Wałbrzycha o 0:12. Na miejscu będzie o 07:51. Trochę wcześnie i może będę szukał jakiegoś innego połączenia, ale teraz jakoś nie zaprzątam sobie tym głowy. Jeszcze jest dużo czasu.

 

Jakby opcja z PKP nie wypaliło to jestem za organizacją koluszkowsko-łódzkiego wesołego ogórka, który nas zawiezie na miejsce :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na dzień dzisiejszy również jestem za PKP tudzież wynajęciem busa. Będę jeszcze rozmawiał z rodzinką bo może ktoś by mnie zawiózł tam autkiem, ale nie wiem czy jest sens bo ani to taniej nie będzie ani nie koniecznie wygodniej.

Myślę, że jakieś konkretniejsze plany możemy snuć koło kwietnia-maja.

Pozdro.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynajęcie busa może być pod warunkiem, że... Właściwie to koleś... No nie wiem jak to napisać ale to nie za bardzo się opłaca. Trzeba by wynająć busa na dwa - trzy dni (albo więcej, zależy czy ktoś zostanie dłużej), czyli płacisz za dwa dni wynajmu i kilometry przejechane. Najlepiej jakby to było coś na zasadzie taxi, ktoś podwozi a potem zabiera. Prędzej to pociągiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Tomek nad czym ty się głowisz? myślałem, że my już mamy środek transportu zapewniony i wybrany. ;)

 

Ludzie zasuwać do pracy, za zarobioną kasę, czyli ok 2000 zł można spokojnie kupić jakiegoś VW Transportera, Forda Transita. Dzięki czemu macie transport.

 

Dla was jedyna chyba opcja to pociąg. Bus jest nieopłacalny, angażowanie rodziny również, do PKS nie wpuszczą cię z rowerem, samolotem hmmmm :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mówię, że najfajniej przedstawia się opcja PKP. Chyba, że namówię siostrę i szwagra na weekend w górach i pojedziemy razem autkiem. Jakąś taxę bagażową to można by nająć żeby nas z bagażami z dworca zabrała i zawiozła do schroniska bo tam podobno trzeba podjechać paręnaście km, a z bagażami to nie będzie zbyt wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ty się martwisz o transport by dojechać z dworca do lotniska na odcinku maks 50 km :whistling: Człowieku spakuj się w plecak i będziesz miał po kłopocie wysiądziesz z pociągu, plecak na plecy i jazda. No chyba że jako inż. łapiesz się na pensję inżyniera (ponad średnią krajową). To jasna sprawa bierz taksówkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgramy sie tak żeby ktoś z Lokales zabrał większą grupę. Grupy zorganizujemy 2-3 minimum a później będziemy zgarniali z punktu na trasie do którego każdy trafi bez problemu. Po wyjeździe z Wałbrzycha prosta droga. Mapka na pewno będzie zorganizowana.

 

Nie sądze żeby ktoś zabierał tyle bagaży żeby nie spakować się do jakiegoś plecaka. 25km z plecakiem z Wałbrzycha do schroniska potraktujcie jako rozgrzewkę :whistling:.

 

 

Pozdrawiam i zapraszam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Taaa rozgrzewka na takim odcinku ;)

 

Zróbmy punkty kontrolne na dojeździe do schroniska, to każdy przed dojazdem na sowę wypełni manifest, który będzie stanowił przepustkę na przejazd przez bramę do schroniska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Trudno powiedzieć, zależy od terenów do jazdy i od kasy na koncie. Raczej skłaniam się ku temu, żeby nie zostawiać dłużej bo później w wakacje potrzebne są pieniądze na podróż dookoła polski, którą planuje i skłaniam się żeby jechać wraz z: młynarzem, jahoo, kimś tam jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...