Skocz do zawartości

[konkurs] Wybór zdjęcia do konkursu


Sand

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak pod tym adresem : http://picasaweb.google.pl/mateuszkontowicz/WybR# znajdują sie w miare "zdrowe" zdjecia, natomiast potrzebuje wybrać zdjęcie najbardziej pasujące do tematyki " Twój wybór " .

 

Mam swojego faworyta , ale wasze zdanie na pewno mi pomoże w decyzji.

Dziękuje z góry za krytyke i podpowiedzi :)

 

 

 

ps. Nie dopisalem w nazwie tematu o co chodzi , zapomnialem jak go teraz wyedytowac ;) podrzuccie pomysl albo jakis modek ladne cos dopisze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skadrowane bez ładu i składu i to nawet dość mocno (poucinane głowy, końce przedmiotów itp.), część niedoświetlona, część przepalona, "ostrość" typowa dla kompaktu. Tematyki to nie komentuję ;) . Dokładnie, jak mówili poprzednicy, jaki to konkurs i o co chodzi w ogóle? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematyka jest dokladnie opisana. Rozumiem krytyczne opinie , ok dzieki - rzeczywiscie czesc jest przepalona i to nie sa moje najlepsze zdjecia. Reszta jest w folderze ogolnym. Natomiast warunki byly polowe , dlatego tak wyszlo. Co do rangi to rzeklbym ze prywatna ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematyka jest dokladnie opisana.
No ja niczego nigdzie nie widzę. Może trzeba się tam zalogować czy coś?

 

Natomiast warunki byly polowe , dlatego tak wyszlo
Idelana słoneczna pogoda, modele-balony które praktycznie siedzą w miejscu, zaawansowany kompakt...

Warunki i możliwości praktycznie idealne... Nie za bardzo rozumiem o co chodzi.

 

Mam swojego faworyta...
No jestem ciekaw :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast warunki byly polowe , dlatego tak wyszlo.

Warunki były co najmniej dobre, ale jak się robi zdjęcia na automacie i do tego pod słońce to takie są efekty. Już pomijam fakt, że masz jednego z najlepszych zaawansowanych kompaktów. Ludzie się o niego biją, bo już nie ma go w sprzedaży.

Co do rangi to rzeklbym ze prywatna ;]

I tego się trzymaj, schowaj je głęboko do szafy bo na żaden konkurs się nie nadają, no chyba że komórkowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dobrze, przekonujecie mnie B) Płakać nie bede bo nie ma o co skoro sam taki temat zalozylem .

Aparat rzeczywiscie jest bajer i zgadzam sie w pelni, czasami sa problemy z powodu braku statywu ale nie o tym tutaj. ( Foty byly robione na preselekcji )

 

Schwefel - akurat twoja opinia jest najcenniejsza, patrzac na to co robiszu siebie.

Osobiscie myslalem o 5 a potem 1 . No ale wiadomo ze czasami ciezko jest trafic dobre zdjecie i skoro takie macie opinie, pozostaje poszukac dalej.

 

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem że o ten aparat chodzi, bo właśnie go mam B)

 

Z tego co zauważyłem, zdjęcia wychodzą mu na preselekcji przysłony i pełnym manualu, automat to porażka, podwyższa iso do kosmicznych wartości, a znośne wychodzą do 400. Preselekcja czasu znośna, aczkolwiek nie używam. Gdyby posiadał jakąkolwiek stabilizację i gniazdo na lampy byłby to wg. mnie idealny aparat kompaktowy. W sam raz do nauki i użytku domowego.

 

Dziwią mnie słowa Schwefela nt. bicia się o niego, na allegro sytuacja wygląda spokojnie :) Aczkolwiek fakt, jest to aparat bardzo wyważony, uniwersalny i idealny dla kogoś kto chce kiedyś mieć lustro, a nie ma o fotografii pojęcia, fajna matryca, dobre szkiełko, nieprzesadzona ilość pixeli i ogniskowej, w połączeniu z wprawną ręką fotografa potrafi zrobić zdjęcie którego nie powstydziłaby się tania lustrzanka ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w domu nowszy model tego Fuji-film ( http://www.cyfrowe.pl/aparaty/fujifilm-finepix-s9600.html )

i fakt jest to bardzo fajna cyfrówka

ma już duże możliwości i jest przy tym uniwersalna

można nią zrobić całkiem fajne foty

http://www.kordus.poznan.pl/album.pl?DIR=w...20fotograficzna Kilka domowych rodzynków (nie wszystkie robione Fuji-filmem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...