Skocz do zawartości

[część] jedna z ktorej jesteś w 200% zadowolony - jaka jest?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

No było by kilka tych rzeczy, ale jak jedna to jedna, Alivio nie napiszę bo już było nie raz (ale i tak jestem dumny z tej przerzutki), no to ja podam stery które dzielnie mi służą przez ponad 6000km są to Cane Creek C2 ( często określane jako "maszynówki niezniszczalne" i podzielam to zdanie ) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że w swoim zestawie nie macie licznika

 

5 postów wyżej napisałem o liczniku, w dodatku tym samym! Na pewno przeczytałeś cały wątek? Pozdrawiam i gratuluje, sam mam 1200 i jest rewelacyjna.

 

 

no dobra ale kazdy ma napisać co mu się najbardziej podoba nie tylko ty :-P o Xteku to chyba z 10 osób napisalo i dobrze jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękawiczki Scott Comptetition, kupione w roku bodaj 1992 (?), po dzis dzien nie widzialem nigdzie lepszych Very Happy

Jeszcze żyją te rękawiczki, mają rok mniej niż ja :D

 

Choc zaliczyly nie jedna glebe, prane byly z tysiac razy, to nadal sprawuja sie wysmienicie :D

 

To tyle w temacie: "z jakiego zakupu jestem zadowolony na 200%" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Continental verical - katuje oponke od ponad roku i cały czas trzyma wysmienicie, nie straszne jej błoto głęboki piach i korzenie no i niewielkie opory jak na 2.3. Polecam każdemu komu dodatkowe kilka gram nie rozi róznicy a szuka dobraj i niedrogiej oponki na las.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

[kierownica] North Shore X-Up XL, od marca 2005. świetna kiera, skacze na niej dłuższy czas i jest to mój najlepszy komponent, który na pewno kupił bym jeszcze raz.

do tego

[korby] Dartmoor React od jesieni 2005 korby jak korby, ale podobają mi się. Dobrze spełniają swoje zadanie, wytrzymują moje katowanie na sztywniaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie były to 2 części których juz niestety z zalem sie pozbyłem. A konkretnie to Amortyzator Rock Shox Judy Race z 2000 roku oraz hamulce alivio v brake z roku 1999. Pamietam ze kupiłem je razem w jednym sklepie w listopadzie 1999r i używałem do końca poprzedniego sezonu. przez 6 lat uzytkowania kompletnie nic sie z tym nie działo, w amorze wymieniałem tylko olej, nie miał zadnych luzów ani nie wymieniałem uszczelek. Przejechałem z nim prawie setke wyścigów XC i NIGDY mine nie zawiódł. Zawsze chodził idealnie. Co do hamulców to bybł to najlepszy zestaw jaki miałem, w tej chwili mam xtr, ale alivio jednak hamowały mocniej i punkt blokowania koła było można lepiej wyczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jedynie w moim makro mogę być zadowolony z kierownicy Zoom'a ( gięta - 25.4 mm - z poprzeczką - długość ok. 600 mm ). Kierownica jest po prostu świetna ! Cudna, i wogóle .... Kosztowała całe 5 dych. Ni i trochę z siodełka GtiX, ale tylko trochę, bo jest on leciutko za twarde. I to tyle - bo z czego innego można być zadowolonym w makrokeszu ? Heeeee ..... Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...