Skocz do zawartości

[rower] niebieskie ptaszysko :) by tobo obecnie między 10,5 a 10,7 kg


tobo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Klaniam,

 

A takie pytanie odnosnie ZTR Crest. Gdzie stoi napisane o tych limitach wagowych? Moze slabo szukalem na stronie No Tubes'a ale jakos mi sie w oko to nie rzucilo. To samo co do cisnien... Do Flow'ow jest jakas mini tabelka ale do Crest'ow nie znalazlem...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś dotarł do mojego domu w Polsce pierwszy apgrejd ibisowy - damper cane creek cloud nine.

zamówiłem go zanim pojawił się pomysł przepoczwarzenia ptaszyska.

jeśli ma dobrze działające regulacje tłumienia powrotu i kompresji no i blokadę - może być to dla mnie amor idealny.

najbardziej interesuje mnie znajdująca się tam częściowa blokada - mam nadzieję ze pozwoli ona "przygnieść" ibisa ostrzejszą jazdą na stojąco bez choroby morskiej, która była jedyną wadą cc ad5.

to chyba jedyny powietrzno powietrzny tłumik na świecie, ostatni szczebel ewolucji amortyzatorów powietrznych cane creeka. moim zdaniem - konkurencję dzielą lata świetlne od niego jeśli chodzi o maniery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c9 nie posiada blokady w pelnym tego slowa znaczeniu, wg mnie to co pisza wskazuje bardziej na typ podobny do blokady jak w mc rsa lub blokady w foxach rlc, z ustawionym srednio progiem otwarcia.

ad, ustawiony tak jak chce, buja niemilosiernie gdy depczesz agresywnie. kiwanie staje sie ludzkie gdy zasiada sie spokojnie na tronie, nawet dosyc silowo pedalujac. dla mnie, osoby ktora jezdzila na fullach w czasach gdy popularne tlumiki nie posiadaly blokad takie rozwiazanie nie jest problemem. poza tym nie bez znaczenia jest to ze sprofanowalem ibisa zakladajac tlumik niededykowany do tej ramy - firmowy fox ma w trojstopniowym oznaczeniu tlumienia kompresji najsilniejsze ustawienie, a ad5 jest degresywny. trudno sie spodziewac w takim przypadku czegos innego.

we mgle niepewnosci pozostaje takze to w jakim stopniu posiadane przez c9 regulacje wplyna byc moze negatywnie na jego charakterystyke.

to nadal tlumik w pelni powietrzny i niby udoskonalony. ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wytropiłem w necie pedały exustar epm 28 ti. 93 gramy sztuka, sumarycznie 186 co brzmi bardzo sympatycznie - tylko o 19 gram cięższe niż cb 4ti za cenę 40% ceny cranków.

teraz czekam na potwierdzenie realizacji zamówienia i powinny być w przyszłym tygodniu u mnie w domu. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ibis na niebiesko oczonie sprzedany.

nowy sezon, era nowego ptaka - na es elowo :voodoo:

 

w kwietniu zaczynam zbrojenie nowego ptaszyska, temat trafi do działu projekty - nareszcie poważyłem wszystko co ptak posiadał lub ostatnio zanabył :devil:

 

temat "niebieskie ptaszysko by tobo można uznać za zamknięty. nooo chyba że nowy właściciel zechce go wykorzystać he he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...