Skocz do zawartości

Mniejszościowy KLUB użytkowników GT !


Lukaszeczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich nowych uzyszkownikow GT w naszych skromnych, ale jakze cieplych i serdecznych progach - mam goraca nadzieje, ze dlugo zagrzejecie u nas miejsce, i ze nasza wspolpraca przyniesie obopolne korzysci  

Bardzo ładna mowa panie prezesie :wink:

 

Owszem opadła euforia koszulkowa. O ile dobrze sobie przypominam to sporo ludu się zdeklarowało coś narysować ale jak widać nie bardzo im to wychodzi. Ja coś tam próbowałem ale szału nie było dlatego się nie chwale. Dalej czekam na projekty w Corelu 9.

A co do polarów to jakoś mam mieszane uczucia. Jest to jak by nie było sezonowe ubranko a koszulkę można nosić cały rok. Mi jeszcze wpadł pomysł kamizeli ale to też jak polar tylko na sezon wiosenny i jesienny.

No to co do roboty!!!!!!!!! Miejsce w którym by się drukowało nadruk to już jest ugadane (mam jeszcze jeden namiar i to może nawet tańszy ale nie do końca pewny). Projekt i załatwić koszulki lub wziąć te które ma ten koleś w drukarni i mamy sexy GT wdzianka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostalem ostatnio przerzutke na przod. Obejma jest na 34.9, ma tez adapter na 31.8...ale boje sie ze rurka moze miec jeszcze ten mniejszy wymiar...28.6 i co wtedy? :?

Troche juz po czasie ;) ale...

zmierzylem suwmiarka - z adapterem na 31 mm zalozysz ja bez prolemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani GTowcy,

 

Jak widać święta za pasem, jutro wigilia Bożego Narodzenia. Korzystając z okazji, pragnę złożyć serdeczne życzenia zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Święta te są wyjątkowo rodzinne i mam nadzieję, że spędzicie je w miłej, familijnej atmosferze.

Chciałbym także życzyć pociechy i zadowolenia z naszych 3-trójkątów, oby bezpiecznie nam służyły i nigdy nas nie zawodziły ;) - i oczywiście jak najwięcej nowych tras, niezapomnianych wspomnień, których jakąś częścią będą właśnie te sławetne trójkąty.

No i mam nadzieję, że byliście dobrzy w tym roku i Mikołaj nie ominie Was i obrzuci wspaniałymi prezentami...

Jeszcze raz dużo dobrego i niezapomnianych Świąt Bożego Narodzenia życzę ja - Lukaszeczek z Żoną i czarną Lavinką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden kumpel powiedzial mi - a poco w ten rower ladujesz kase - przywieziesz do polski i ci ukradna ... :)

Jak bede mial kasiore w lapie przespie sie z tym jeszcze raz.

 

Jak dojdzie do zakupu to najprawdopodobniej bedzie to rama Jamisa - z modelu dakar xlt

Ale rame Gt oczywiscie sobie zatrzymam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwazam aby byla to swietna okazja......rower bazujacy na taniej (nie tej samej jak w innych lawinach 2.O, 1.O, expert ), chaotycznie zbudowany (ni to street, nie to xc, ........?!) i .........na dodatekw cenie nowej, 2OO6 lawiny 1.ODisc, ktora ma amor z blokada, tarcze hydrauliczne, cieniowana rame i znacznie lepszy osprzet. A, i zbudowana jest z glowa.........( jak widze ten zestaw sztyca bonty, siodlo scott, amoeba i rogi....magura i v-lx.....to jestem pierwszym, do odradzanie w tematach "skladac, czy kupic caly") a nie na chybil trafi (okazje?)

 

Slowem nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Troche nam watek o gt z lekka sie obsunal - przesuniemy go troche do gory :D

Dzis przegladajac net natknalem sie i poczytalem o wynalazku gt ktory zowie sie iT1 - rozni sie od zwyklego roweru tym ze ... nie ma tylniej przerzutki :) . Pierwszy raz gt pokazalo taki rower ze skrzynka biegow w 97 roku ale dopiero od tego roku mozna sobie taki rowerek sprawic ( cena jaka wynalazlem na necie bagatela 4 tys funtow :D ) Przeniesieniem napedu i zmiana biegow zajmuje sie skrzynka biegow -zmodyfikowana pisata shimano nexus - ktora jest umieszczona w srodkowej czesci ramy. Skrzynka ma 8 biegow i jest odpowiednikiem roweru ktory ma 21 przelozen.

 

Zalaczam pare fotek tego wynalazku - prezentuje sie niezle :P

big16nf.th.jpg

 

big22xt.th.jpg

 

big39aa.th.jpg

 

big49th.th.jpg

 

I co o tym myslicie ?? Bedzie rewolucja i zacznie sie budowa napedu w roweruch zmieniac czy pozostanie jak jest ??

Moim zdaniem produkcja przerzutek to jest wielki rynek z ktorego takie giganty jak sram czy shimana nie beda chcialy zrezygnowac ... niestety, i pewnie dlatego bedzie to taki sezonowy wynalazek ktory pojdzie w zapomnienie... ale obym sie mylil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się to osobiście tak sobie podoba ale może ten system uniknąć spadania łańcucha?? Zastanawia mnie waga tego wynalazku bo jednak taka „skrzyneczka” i te wszystkie napinacze i dwa łańcuchy dodają trochę wagi.

Ale jeśli ten system nie będzie się psuł na każdym kroku bo tak jest ze wszystkimi skomplikowanymi systemami to czemu ma nie wejść na stałe w sprzedasz sprzedaż wpisać się na stałe w historię ewolucji rowerków. Pożyjemy zobaczymy co z tym iT1 będzie

 

a to jak Wam sie podoba http://www.xtremesportsxchange.com/xsx/mtn...-for-2006.shtml :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gt Wazy okolice 20 kg wiec nie malo.

Na ostatniej wystawie w las vegas taki rower z calym napedem zamknietym w skrzyneczce pokazal Ellsworth. Pozatym ciekawym wynalazkiem byla skrzynka biegow w rowerqu AutiG'x.

Ciezko bylo o fotka dlatego wklejam tylko takie malenstwo.

untitled7qo1.jpg

 

Tu info dla ciekawskich :) - http://www.psi-tw.com/sqna.htm

Jak by nie bylo - widac ze caly czas probuje sie znalezc jakies sprytne nowe rozwiazania przeniesienia napedu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20kg to całkiem sporo wiec o takim systemie nie ma mowy w xc. Tak sobie oglądam te fotki i zastanawiam się czy w ogóle mi się to podoba. Strasznie jest tam naćpane tych części i nie tylko rzeczywiście ten rower warzy sporo ale też wizualnie przytłacza. Zapewne przez najbliższe parę lat trzeba firmy bajkowe będą udoskonalać ten patent. Z tego co napisaliście to parę firm się tym zainteresowało więc może to przetrwa i się rozwinie na plus :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...