Skocz do zawartości

Mniejszościowy KLUB użytkowników GT !


Lukaszeczek

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli zostałęm Ojcem Chrzesnym tego temtu :-D Fajnie :grin: Posiadam GT Timberline SX zakupiony 23.06.2000r. W tym roku jak wiadomo przeprowadziłem mały remont. Wyglądał tak http://img42.exs.cx/img42/8527/przed1gc.jpg a teraz wyglada tak http://img42.exs.cx/img42/8871/po8jq.jpg . No moze niezupełnie tak bo już w nim pozmieniałem kilka rzeczy ale jak będzie okazja to zapodał jakąś bardziej aktualną i bardziej fachową fotke 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zaczne tak, ze nie mam Gt, ale prosze mnie nie bic :) Mam za to rower nalezacy do grupy Pacific Cycle :D Za to mam nielada gratke dla wszytkich zapalencow: Katalog Gt z roku 98 :) Moge troche poskanowac obrazkow i potem dac linki, bo szkoda mi sie z czym taki rozstawac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny bidon na pierwszym zdjęciu

 

hyhy w ostatnia niedziele maja (chyba 29) troche slonko przyzgrzewalo i nie chcialo mi sie zjezdzac co godzine do jakiejs wioski :D

 

A w ogóle o Ty masz z kierownicą? Iczy przypadkeim ramyniemasz zamałej

 

A to juz jak okreslil moj starszy jakies zboczenie. Moze dlatego, ze duzo jezdze na kolarce. Lubie mocno pochylona sylwetke. Mostek 140 mm i pare tygodni temu wpadlem na pomysl aby ustawic kiere pod tak dziwnym katem jak na zdjeciach :)

 

Rama 16.5 tyle, ze te modele mialy zanizona rozmarowke. Porownywalem z trekiem oraz merida (obie 18 jesli dobrze pamietam) i nie widzialem wielkiej roznicy. Mam 176 wiec powinna byc ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto Tequesta! (Nie wiem czemu kojarzy mi sie z Tequilla :D )

Tequesta

 

Sepcyfikacja stalowych rowerkow + jednego na tytanowej ramie:

 

Stalowki :)

 

I seria aluminiakow:

Puszki :)

 

I Lightning:

Tytan

 

na razie to chyba koniec. Jutro z rana poskanuje cosik wiecej. Ale ogolnie, rowerki za bardzo, bardzo.

 

Ps. Powiedzcie co was interseuje, bo calego katalogu nie mam ochoty skanowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie DUBI, Jareczek, witamy serdecznie w skromnych progach naszego klubu :grin: Jak widzę powiększa się nasza rodzinka, co bardzo mnie cieszy - jak będzie nas więcej, to może jakąś ustawę korzystną dla nas przepuscimy :grin: Jeszcze raz witam, i zapraszam do udzielania się na forum. Pozdrówko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze Kazumi, że nas coraz więcej. Ale z drugiej strony, chciałbym się was zapytać o pewną rzecz - jak sądzicie, dlaczego w Polsce GT nie jest popularny? Nie mówię, że powinien byc popularny jak Giant czy Author, ale ta marka nie jest popularna w ogóle... dlaczego? Czy ten sprzęt to siajs jakiś, firma z którtkimi i słabymi tradycjami czy po prostu ludziom się nie podoba/nie ufają trzytrójkątnej ramie? Co sądzicie na ten temat?

Osobiście ja nigdy nie słyszałem o tej marce i to Riker mnie troszkę uświadomił - co prawda sugerował bardziej Gianta, ale ta rama i ten kolor sprawiły, że z pewną taką nieśmiałością się zakochałem w tym rowerku. :grin: On ma naprawdę coś w sobie - nietuzinkowy, dość agresywny kształt ramy, ale dla mnie zaisty. Sprzęt wypas (dla mnie) a dlaczego dla niktórych funta kłaków wart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tego rocznym katalogu rowerowym Gt umieścił zaledwie kilka modeli i to głównie bmx atb i do dirtu. A o xc prawie nie wspomnieli. Taka mała popularnosć jest chyba spowodowana nieodpowiednim zabiegom marketingowym dilerów.

Gdziesz czytałem że GT ma problemy finansowe i troche sobie odpuścił robienie super maszyn i skupił sie na niszych modelach aby zdobyć dorza rzesze klijentów. Trzeba byo by znaleźć na ten temat dokładniejsze informacje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tego rocznym katalogu rowerowym Gt umieścił zaledwie kilka modeli i to głównie bmx atb i do dirtu. A o xc prawie nie wspomnieli.

 

Ej no, chyba nie jest tak źle? Cały dział Adventure to bajki do XC, a jak się uprzesz to i ID XC tam podciagniesz. A rowery od 200 funciaków (Agressor 2005), choć super osprzetem nie przyciągają, to amatorów powinny znaleźć... sam nie wiem. Wydaje mi się, że marka ta brzmi troszkę egzotycznie dla wielu ludzi, i dla nich synonimem doskonałego roweru jest Giant, Author... a to chyba nie do końca tak, bo przecież widzę, że ten sprzęt GT uzywa trochę ludzi na świecie i są zadowoleni. A swoją drga to gdzie można znaleźć torchę informacji o GT - nie pytam o ich stronę, o to mam przerobione :P - ale chodzi mi o ich historię, jak sobie radzą, itp. itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...