Skocz do zawartości

[7965,6g] No Saint MaxAri R by maniak


Maniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Na tej aukcji jest cały komplet, (jeszcze przed ich wystawieniem miałem na nie propozycje za 150zł) ale nie potrzebuje całego kompletu. Nie ma sensu wydawać 150-200zł na komplet którym obdzielę 2 rowery jak mogę wydać 50-100..

 

Śrubki w mostku się wyprały po ostatnich wyścigach :D Puki co muszę zamówić nowe alu śruby do klamek hamulcowych i przerzutki. Wtedy przemaluje je czerwonym sprayem :D jak na razie przynajmniej jest w miarę jednolicie.

Teraz aż mi żal sprzedawać XTR'a bo się do niego dosyć przywiązałem :D A że jestem chory nie mogę nowego osprzętu przetestować.

W każdym razie jakby co będę miał do zbycia tylną zmieniarkę i manetki w super stanie :) za tydzień pewnie wrzucę na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Czekaj no niech ja Cie na jakimś wyścigu dorwę hehe :rolleyes:

 

Oglądam tak teraz tego sid'a i ma w dodatku małe wytarcia na goleniach wiec zupełnie odpada. Nie ma to wpływu na jego prace ale wygląda raczej nieciekawie.

To jest też fajna opcja - Reba WC: http://www.allegro.pl/item438729302_rock_s...netka_nowy.html

Po docięciu waży tyle co mój a jakość pracy i sztywność pewnie wzrośnie. Bądź co bądź sid na moją wagę jest trochę "cienki" . Jak na nim jeździłem to czuć ze jest taki jakiś nie teges :D

 

 

Edit:

Dla zainteresowanych sprzedaje XTR'a na którym wcześniej śmigałem.

Przerzutka:

http://www.allegro.pl/item441443364_xtr_sh...lna_carbon.html

 

Manetki:

http://www.allegro.pl/item441455016_manetk...x9_sl_m970.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Sory ale jeśli uważasz wytarcia na goleniach za sprawę kosmetyczną to grubo się mylisz bo jest to poważna sprawa. Zwiększają tarcie i powodują większy luz na amorze.

Naprawdę nie należę do osób lubiących się cackać ze sprzętem (szczególnie w czasie wyścigu) jednakże wiadomo że każda rysa, odprysk, uszkodzenie nie są rzeczą miłą. Tym bardziej jeśli władasz w rower taką kasę.

Ale żeby nie było wrzucę parę fotek.

Przy okazji pochwale się tez swoją skromną osobą ;)

Powiedz sam czy to wygląda jak wystawa? albo gablotka w pokoju ?

dsc0825uu1.th.jpg maratonyna6.th.jpg sportograf3097385jd6.th.jpg sportograf3096059ca2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to zdjęcia z wybiegu dla modelek ;) ;) ?

 

Tak już na serio, świetna maszyna i co ważne bardzo ładnie dobrana kolorystycznie, trzeba mieć niezłą wyobraźnie co by złożyć samemu rower, który wygląda dużo lepiej niż większość seryjnych, przy których pracują zawodowi projektanci.

 

Pozdrawiam

 

p.S.Fajne rękawiczki. Co to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dziś mam za sobą pierwszą jazdę na nowym osprzęcie mimo iż jeszcze w pełni nie wyzdrowiałem, już zwyczajnie nie mogłem wytrzymać :)

Na pewno nie żałuję ze zdecydowałem się na Srama. Nie czuję też jakiejś wybitnej różnicy w pracy samej przerzutki, owszem czuć ze nie ma tego "luzu roboczego" jak jest w shimano i to myślę jest plus. Przede wszystkim największa zamianę czuć na manetkach. Samo przerzucanie nie odbywa się jakoś wyczuwalnie szybciej ale nie trzeba sięgać palcami do manetek bo w końcu cały czas się je trzyma no i skok potrzebny do zmiany biegów jest znacznie mniejszy, co sprawia że cały proces jest skrócony co minimum. Oczywiście nie odkryłem tutaj żadnej ameryki i dla każdego kto jeździł na gripshifatach jest to oczywiste. Jednak do tej pory będąc zdecydowanym zwolennikiem RF stwierdzam że przy gripach wymiękają. Przynajmniej jeśli chodzi o szybkość. Bo np. widzę już że zmiana biegów podczas hamowania jest dosyć upośledzona. Ale myślę że szybko się przyzwyczaję. X.0 w porównaniu z gripshiftami których używałem do tej pory mają znacznie wyższa kulturę pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mod Team

Zdjęcia planowałem wrzucić jak się jeszcze dorobię nowej kierownicy ;) ale może pstryknę coś w międzyczasie. Wbrew pozorom w rowerze jeszcze jest co wymieniać :)

Kubolt to trzeba było zagadać :D niestety nie zarejestrowałem gdzie stałeś ^^'

Na rowerze oczywiście jeździ się świetnie, choć powiem szczerze że się na samej Skandii trochę zawiodłem, inne imprezy jednak są ciut ciekawiej zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...